5. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  29.08.2021 ob 13.00

Bravo Mastercard

1 : 4

Nova KBM Aluminij


Sodniki: Celjer Tilen (glavni sodnik), Dobnikar Tilen (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Kresnik Dejan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Nova KBM Aluminij
P
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 22 9 7 6 46
Aluminij 22 6 7 9 37
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 5 2 3 24
Aluminij 10 3 2 5 18
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 12 4 5 3 22
Aluminij 12 3 5 4 19



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Bravo Mastercard 3:4  (0:2) 
21/22  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.08.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - Nova KBM Aluminij 1:4  (0:1) 
20/21  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 16.30  Aluminij - Bravo Mastercard 2:2  (1:2) 
19/20  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:2  (0:2) 
18/19  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:1  (0:1) 
18/19  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 6:1  (2:1) 
17/18  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30  Aluminij - Bravo Publikum 1:0  (0:0) 
16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (0:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:4  (0:2) 
15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00  - 2:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30  - 3:1  (0:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 1:3  (1:0) 
13/14  13.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30  - 1:3  (0:0) 
12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00  - 3:3  (2:0) 
11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00  - 2:4  (1:2) 
11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  10.krog  Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00  - 3:3  (1:1) 

5. krog
Drava Ptuj 1 : 4 Mura
Domžale 4 : 0 A2S Celje
Radomlje 0 : 3 Ilirija Extra-Lux
Koper 0 : 1 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 1 : 4 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje 1 : 3 Maribor
Krka 0 : 2 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA