Sodniki: | Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Birtič Matej (1. pomoč), Selan Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Antolin Rudi |
Št. gledalcev: | 90 |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 41 | 19 | 9 | 13 | 75 | ||
Triglav Kranj | 41 | 13 | 9 | 19 | 71 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 21 | 13 | 3 | 5 | 46 | ||
Triglav Kranj | 21 | 5 | 3 | 13 | 30 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 20 | 6 | 6 | 8 | 29 | ||
Triglav Kranj | 20 | 8 | 6 | 6 | 41 |
21/22 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 13.03.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.08.2021, ob 19.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 02.05.2021, ob 16.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.11.2019, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 24.08.2019, ob 19.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 1:6 | (0:1) |
17/18 | 17.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 04.03.2018, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 7:0 | (3:0) |
17/18 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.08.2017, ob 18.30 | Koper | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 11.03.2017, ob 15.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 3.krog | ŠC Kranj, 20.08.2016, ob 17.30 | NOGA Triglav | - | Koper | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 22.krog | Kranj, ŠCKranj-naravna trava, 03.04.2016, ob 13.00 | - | Koper | 1:1 | (0:1) | |
15/16 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.09.2015, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 28.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.05.2015, ob 17.00 | - | Koper | 3:1 | (0:0) | |
14/15 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.10.2014, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 8:1 | (2:0) | |
13/14 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 6:2 | (3:1) | |
13/14 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 11.08.2013, ob 18.00 | - | Koper | 2:2 | (1:0) | |
12/13 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.05.2013, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 5:1 | (3:1) | |
12/13 | 12.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.11.2012, ob 14.00 | - | Koper | 0:2 | (0:0) | |
11/12 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 28.09.2011, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (0:0) | |
10/11 | 28.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.06.2011, ob 16.00 | - | Koper | 4:3 | (1:2) | |
10/11 | 13.krog | Koper, Mestni stadion Bonifika, 14.11.2010, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (2:1) | |
09/10 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.04.2010, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) | |
09/10 | 9.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.09.2009, ob 16.00 | - | Koper | 3:0 | (1:0) | |
08/09 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 08.03.2009, ob 15.00 | - | Koper | 1:3 | (1:1) | |
08/09 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 23.08.2008, ob 18.00 | - | Triglav Kranj | 3:2 | (1:1) | |
07/08 | 24.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.05.2008, ob 14.30 | - | Koper | 4:4 | (3:1) | |
07/08 | 11.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 13.10.2007, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 1:5 | (0:0) | |
06/07 | 25.krog | Kranj, Kranj-umetna trava, 12.05.2007, ob 16.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
06/07 | 12.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 28.10.2006, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
05/06 | 25.krog | Kranj, Športni center Kranj, 13.05.2006, ob 14.30 | - | Koper | 4:1 | (0:1) | |
05/06 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 30.10.2005, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 1:4 | (0:3) | |
04/05 | 20.krog | Koper - umetna trava, 16.04.2005, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 4:2 | (2:1) | |
04/05 | 7.krog | Kranj, 11.09.2004, ob 16.30 | - | Koper | 2:4 | (1:3) | |
03/04 | 14.krog | Koper,igrišče z umetno travo, 15.11.2003, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
03/04 | 1.krog | Kranj, Mestni stadion, 09.08.2003, ob 17:00 | - | Koper | 0:2 | (0:0) | |
02/03 | 25.krog | Kranj, Mestni stadion, 31.05.2003, ob 16.30 | - | Koper | 2:2 | (2:0) | |
02/03 | 12.krog | Koper, 30.10.2002, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) | |
01/02 | 24.krog | Na igrišču v Kranju, 11.05.2002, ob 16.30 | - | Koper | 2:2 | (0:1) | |
01/02 | 11.krog | Na igrišču v Dekanih, 13.10.2001, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (3:0) | |
00/01 | 14.krog | Koper, 05.11.2000, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:1) | |
00/01 | 1.krog | Kranj, Mestni stadion, 12.08.2000, ob 17.00 | - | Koper | 3:0 | (0:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 1 : 4 | Mura |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
Radomlje | 0 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 0 : 1 | Triglav Kranj |
Bravo Mastercard | 1 : 4 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Maribor |
Krka | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |