3. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT |  18.08.2021 ob 17.00

Bravo Mastercard

1 : 2

Radomlje


Sodniki: Zelenik Matic (glavni sodnik), Rumež Aleš (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč)
Delegat: Dobrun Žiga
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Radomlje
Z
Krka 0 : 3 Radomlje
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Domžale 1 : 3 Radomlje
Z
Radomlje 5 : 1 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 8 4 0 4 15
Kalcer Radomlje 8 4 0 4 11
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 2 0 1 10
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 0 3 5
Kalcer Radomlje 5 3 0 2 9



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30  Radomlje - Bravo Mastercard 4:1  (2:0) 
21/22  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 18.08.2021, ob 17.00  Bravo Mastercard - Radomlje 1:2  (1:2) 
20/21  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 20.09.2020, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Bravo Mastercard 2:0  (0:0) 
19/20  10.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 20.10.2019, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Bravo Publikum 2:1  (2:0) 
18/19  17.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.03.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Bravo Publikum 1:2  (0:1) 
18/19  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 17.15  Bravo Publikum - Kalcer Radomlje 6:0  (3:0) 
17/18  22.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 22.04.2018, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
17/18  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 07.10.2017, ob 13.00  Bravo Publikum - Kalcer Radomlje 3:0  (1:0) 

3. krog
Maribor 0 : 0 A2S Celje
Domžale 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Krka 3 : 1 Mura
Drava Ptuj 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard 1 : 2 Radomlje
Koper 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje 1 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA