1. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje |  07.08.2021 ob 17.00

Brinje Grosuplje

2 : 2

Nova KBM Aluminij


Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč)
Delegat: Goričan Vojko
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Z
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
Nova KBM Aluminij
P
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 0 1 2 4
Aluminij 3 2 1 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 1 0 1 0 2
Aluminij 1 0 1 0 2
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 0 0 2 2
Aluminij 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

21/22  14.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - Brinje Grosuplje 4:2  (2:1) 
21/22  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.08.2021, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Nova KBM Aluminij 2:2  (0:0) 
20/21  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 16.30  Aluminij - Brinje Grosuplje 1:0  (0:0) 

1. krog
Olimpija Ljubljana 4 : 1 A2S Celje
Brinje Grosuplje 2 : 2 Nova KBM Aluminij
Drava Ptuj 2 : 3 Bravo Mastercard
Krka 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Koper 4 : 2 Radomlje
Maribor 1 : 1 Triglav Kranj
Domžale 8 : 0 Mura

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA