1. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  07.08.2021 ob 13.00

Olimpija Ljubljana

4 : 1

A2S Celje


Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč)
Delegat: Rogelj Roman
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
Z
Triglav Kranj 1 : 3 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Koper
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 25 14 7 4 45
Celje 25 4 7 14 22
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 12 6 2 4 23
Celje 12 4 2 6 14
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 13 8 5 0 22
Celje 13 0 5 8 8



Vse medsebojne tekme

21/22  14.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 21.11.2021, ob 13.30  A2S Celje - Olimpija Ljubljana 1:2  (1:0) 
21/22  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.08.2021, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - A2S Celje 4:1  (2:0) 
20/21  5.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 13.09.2020, ob 17.30  A2S Celje - Olimpija Ljubljana 1:2  (1:1) 
19/20  14.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 01.12.2019, ob 13.00  VOC Celje - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.08.2019, ob 12.00  Olimpija Ljubljana - VOC Celje 1:3  (0:3) 
18/19  20.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2019, ob 15.00  VOC Celje - Olimpija Ljubljana 1:3  (0:1) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.09.2018, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - VOC Celje 1:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 14.04.2018, ob 13.00  VOC Celje - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 30.09.2017, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - VOC Celje 5:1  (0:0) 
16/17  23.krog  Štore, Na Lipi v Štorah, 07.05.2017, ob 17.00  VOC Celje - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
16/17  10.krog  Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 15.10.2016, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - VOC Celje 3:0  (2:0) 
15/16  27.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2016, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
15/16  12.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 24.10.2015, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  17.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.11.2014, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  2.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 13.08.2014, ob 17.30  - 1:2  (0:1) 
13/14  24.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00  - 1:4  (1:3) 
13/14  9.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 02.10.2013, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
12/13  17.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.03.2013, ob 15.00  - 2:2  (0:0) 
12/13  2.krog  Ljubljana, jama, umetna trava, 18.08.2012, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 09.06.2012, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 05.11.2011, ob 14.00  - 0:3  (0:0) 
10/11  30.krog  Ljubljana, Lj. Bežigrad-umetna trava, 12.06.2011, ob 17.00  - 2:2  (0:0) 
10/11  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.02.2011, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00  - 1:2  (1:2) 
09/10  8.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.09.2009, ob 16.00  - 3:2  (2:1) 

1. krog
Olimpija Ljubljana 4 : 1 A2S Celje
Brinje Grosuplje 2 : 2 Nova KBM Aluminij
Drava Ptuj 2 : 3 Bravo Mastercard
Krka 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Koper 4 : 2 Radomlje
Maribor 1 : 1 Triglav Kranj
Domžale 8 : 0 Mura

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA