1.krog |
24.10.2023 ob 19.30 |
Športna dvorana Rogatec | FK Dobovec | 4 : 2 | ŠD Extreme |
2.krog |
19.10.2023 ob 18.30 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition - Extrem | 7 : 2 | KMN Benedikt |
3.krog |
21.10.2023 ob 17.30 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 2 : 4 | ŠD Extreme |
5.krog |
04.11.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 3 : 6 | KMN Miklavž |
6.krog |
11.11.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 5 : 1 | ŠD Extreme |
7.krog |
18.11.2023 ob 10.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 4 : 3 | * NK Ribnica |
8.krog |
25.11.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Flaj | 3 : 4 | ŠD Extreme |
9.krog |
02.12.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 4 : 3 | Duplek |
10.krog |
09.12.2023 ob 18.30 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 3 : 5 | ŠD Extreme |
11.krog |
16.12.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 3 : 0 | KMN Bronx Škofije |
12.krog |
06.01.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 1 : 2 | FK Dobovec |
13.krog |
13.01.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 4 : 3 | ŠD Extreme |
14.krog |
20.01.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 4 : 3 | KMN Meteorplast |
16.krog |
03.02.2024 ob 18.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 2 : 4 | ŠD Extreme |
17.krog |
17.02.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 0 : 5 | FK Dobrepolje |
19.krog |
07.03.2024 ob 17.15 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 4 : 5 | Siliko Vrhnika Flaj |
20.krog | 16.03.2024 | Futsal Club Duplek | 0 : 5 | THE Nutrition Extrem | |
21.krog |
23.03.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 8 : 3 | KMN Sevnica |
22.krog |
20.03.2024 ob 17.30 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 3 : 7 | THE Nutrition Extrem |
ŠD EXTREME |
---|
Majnikova ulica 2 1310 Ribnica tel: 041/831-722 fax: email: info@sd-extrem.si www: www.sd-extrem.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lovrenc Levstik | 14 |
2. | Maks Gregorič | 11 |
3. | Lovro Matko | 8 |
4. | Pino Zobec | 7 |
5. | Brin Rovan | 5 |
Maks Petrič | 5 | |
7. | Dan Novosel | 4 |
Marcel Perušek | 4 | |
9. | Matevž Oražem | 2 |
Mark Adamič | 2 | |
11. | Martin Čop | 1 |
Aleksander Lovrič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FK Dobovec | 20 | 54 | |
2 | Futsal klub Dobrepolje | 19 | 54 | |
3 | THE Nutrition Extrem | 19 | 36 | |
4 | KMN Benedikt | 20 | 33 | |
5 | KMN Meteorplast Šic Bar | 19 | 31 | |
6 | Siliko Vrhnika Flaj | 18 | 24 | |
7 | KMN Miklavž TBS team 24 | 18 | 21 | |
8 | Futsal Club Duplek | 19 | 19 | |
9 | KMN Sevnica | 19 | 17 | |
10 | * NK Ribnica | 13 | 15 | |
11 | KMN Bronx Škofije | 20 | 0 |