1.krog 28.11.2022 
ob 19.30
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 6 : 1 KMN Meteorplast Šic bar
2.krog 20.10.2022 
ob 17.30
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 4 : 4 FK Dobovec
3.krog 08.10.2022 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 2 : 5 Futsal klub Dobrepolje
4.krog 15.10.2022 
ob 15.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 5 : 3 FK Dobovec
5.krog 29.11.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 1 : 4 NK Ribnica
6.krog 20.12.2022 
ob 17.30
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 6 : 4 NK Duplek
7.krog 12.11.2022 
ob 13.00
  FK Dobovec 5 : 0 KMN Sevnica
8.krog 19.11.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 6 : 1 FK Dobovec
9.krog 06.12.2022 
ob 18.00
  KMN Slovenske gorice 5 : 0 FK Dobovec
10.krog 03.12.2022 
ob 16.30
Športna dvorana Bonifika  KMN Bronx Škofije 2 : 8 FK Dobovec
12.krog 07.01.2023 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 2 : 7 FK Dobovec
13.krog 14.01.2023 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 9 : 6 ŠD Extrem
14.krog 21.01.2023 
ob 16.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 FK Dobovec
15.krog 28.01.2023 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec 4 : 6 ŠD Mlinše
16.krog 04.02.2023 
ob 18.00
Športna dvorana Velike Lašče  NK Ribnica 7 : 4 FK Dobovec
17.krog 18.02.2023  Športna dvorana Spodnji Duplek  NK Duplek : FK Dobovec
18.krog 25.02.2023  Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : FK Dobovec
19.krog 11.03.2023 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec : KMN Benedikt
20.krog 18.03.2023  Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec : KMN Slovenske gorice
21.krog 25.03.2023 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  FK Dobovec : KMN Bronx Škofije
FK DOBOVEC
Dobovec pri Rogatcu 35 e
3252 Rogatec
tel:
fax:
email: fk.dobovec@gmail.com
www: www.dobovec-kmn.si

STRELCI
1. Vid Cesarec 13
2. Marko Presečki 12
3. Vid Drozg 11
Luka Smiljanec 11
5. Jaka Drozg 5
6. Gal Ivanuš 4
7. Andraž Čebular 2
8. Oliver Katalenić 1
David Jereb 1
Tian Poredski Bračun 1

LESTVICA
1 NK Ribnica 15 42
2 ŠD Mlinše 15 39
3 KMN Slovenske gorice 15 28
4 Futsal klub Dobrepolje 15 27
5 KMN Sevnica 14 25
6 FK Dobovec 15 22
7 NK Duplek 14 17
8 KMN Benedikt 14 15
9 ŠD Extrem 14 11
10 KMN Meteorplast Šic bar 14 6
11 KMN Bronx Škofije 15 3




DELI NA