2.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Flaj | 1 : 5 | Duplek |
4.krog |
23.12.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 3 : 3 | KMN Sevnica |
5.krog |
04.11.2023 ob 12.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 0 : 9 | Duplek |
6.krog |
19.12.2023 ob 19.30 |
Športna dvorana Rogatec | FK Dobovec | 4 : 2 | Duplek |
7.krog |
12.11.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 3 : 5 | Duplek |
8.krog |
26.11.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 3 : 6 | KMN Meteorplast |
9.krog |
02.12.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 4 : 3 | Duplek |
10.krog |
09.12.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 6 : 5 | KMN Miklavž |
11.krog |
16.12.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 5 : 2 | Duplek |
13.krog |
13.01.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 2 : 0 | FK Siliko |
15.krog |
28.01.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 3 : 0 | Duplek |
16.krog |
03.02.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 15 : 1 | KMN Bronx Škofije |
17.krog |
17.02.2024 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 3 : 5 | FK Dobovec |
18.krog |
06.03.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Benedikt | Futsal Club Duplek | 2 : 5 | KMN Benedikt |
19.krog |
13.03.2024 ob 19.00 |
KMN Meteorplast Šic Bar | 5 : 0 | Futsal Club Duplek | |
20.krog | 16.03.2024 | Futsal Club Duplek | 0 : 5 | THE Nutrition Extrem | |
21.krog | 23.03.2024 | KMN Miklavž TBS team 24 | 5 : 0 | Futsal Club Duplek | |
22.krog | Futsal Club Duplek | 0 : 5 | Futsal klub Dobrepolje |
DUPLEK |
---|
Cesta 4. julija 106 2241 Spodnji Duplek tel: 062/680-010 fax: email: nogometniklub.duplek@gmail.com www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tomaž Pernek | 14 |
2. | Luka Poš | 9 |
Amadej Ploj | 9 | |
4. | Amadej Krašna | 8 |
5. | Klemen Gradišnik | 5 |
6. | Domen Arnuš | 4 |
7. | Sašo Štefanec | 3 |
Izidor Horvat | 3 | |
Enej Dančič | 3 | |
10. | Aljaž Sužnik | 1 |
Sergej Filipič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobrepolje | 18 | 51 | |
2 | FK Dobovec | 18 | 48 | |
3 | THE Nutrition Extrem | 18 | 33 | |
4 | KMN Benedikt | 18 | 30 | |
5 | KMN Meteorplast Šic Bar | 18 | 28 | |
6 | Siliko Vrhnika Flaj | 18 | 24 | |
7 | Futsal Club Duplek | 18 | 19 | |
8 | KMN Miklavž TBS team 24 | 18 | 18 | |
9 | KMN Sevnica | 18 | 17 | |
10 | * NK Ribnica | 0 | 0 | |
11 | KMN Bronx Škofije | 18 | 0 |