1.krog 19.09.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 6 : 5 KMN MIklavž
2.krog 02.10.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIklavž 1 : 6 ŠD Extrem
3.krog 10.10.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 16 : 9 KMN Miklavž TBS Team 24
5.krog 24.10.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 2 : 21 Futsal klub Dobrepolje
6.krog 24.11.2021 
ob 19.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 11 : 2 KMN Miklavž TBS Team 24
7.krog 14.11.2021 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 6 : 9 ŠD Mlinše
8.krog 21.11.2021 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 4 : 3 KMN Miklavž TBS Team 24
9.krog 28.11.2021 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 21 : 5 Futsal Olimpija
10.krog 05.12.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 9 : 3 KMN Miklavž TBS Team 24
11.krog 12.12.2021 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 6 : 14 KMN Bronx Škofije
12.krog 21.12.2021 
ob 18.30
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 6 : 6 KMN Miklavž TBS Team 24
13.krog 16.01.2022 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 9 KMN Meteorplast Šic bar
14.krog 23.01.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 6 KMN Oplast Kobarid
15.krog 30.01.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 6 : 3 KMN Miklavž TBS Team 24
16.krog 06.02.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 3 : 12 FC Hiša daril Ptuj
18.krog 15.04.2022 
ob 19.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 3 : 1 KMN Miklavž TBS Team 24
19.krog 27.03.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 3 Siliko Fortrade
20.krog 13.04.2022 
ob 19.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 5 : 0 KMN Miklavž TBS Team 24
21.krog 10.04.2022 
ob 16.00
  KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 0 Futsal klub Trzin
23.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 13 : 5 FC Litija
24.krog 02.05.2022 
ob 18.00
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 10 : 2 KMN Miklavž TBS Team 24
25.krog PRELOŽENO   KMN Miklavž TBS Team 24 0 : 5 Futsal klub Dobovec
26.krog 02.02.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 8 : 0 KMN Miklavž TBS Team 24
KMN MIKLAVŽ
Ulica Planinčevih 15
2204 Miklavž na Dravskem polju
tel:
fax:
email: cehivan8@gmail.com
www:

STRELCI
1. Vid Repnik 14
2. Jaka Posteržin 13
3. Jan Pahernik 10
Žiga Kasjak 10
5. Tai Kolar 9
Kristjan Čeh 9
7. David Masten 8
Vid Novak 8
9. David Podbojec 5
Miha Leskovar 5
11. Gašper Pipenbaher 4
12. Jan Remih 3
13. Miha Gajšek 1
Nino Raner 1
Žan Grandošek 1
Erik Kovačec 1

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 23 57
2 ŠD Extrem 23 56
3 KMN Meteorplast Šic bar 23 55
4 Siliko Fortrade 23 48
5 Futsal klub Dobrepolje 23 36
6 ŠD Mlinše 23 35
7 *FC Litija 23 28
8 Futsal klub Trzin 23 28
9 KMN Oplast Kobarid 23 26
10 FC Hiša daril Ptuj 23 24
11 Futsal klub Dobovec 23 14
12 KMN Miklavž TBS Team 24 23 13
13 *Futsal Olimpija 12 3




DELI NA