1.krog 19.09.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 8 : 3 FC Hiša daril Ptuj
3.krog 10.10.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 16 : 9 KMN Miklavž TBS Team 24
4.krog 17.10.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 4 : 3 FC Hiša daril Ptuj
5.krog 17.11.2021 
ob 17.45
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 4 : 10 Siliko Fortrade
6.krog 31.10.2021 
ob 15.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 6 : 2 FC Hiša daril Ptuj
7.krog 14.11.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 8 : 6 Futsal klub Trzin
8.krog 21.11.2021 
ob 15.45
Športni center Triglav, Ljubljana  Futsal Olimpija 4 : 13 FC Hiša daril Ptuj
9.krog 28.11.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 6 : 7 FC Litija
10.krog 05.12.2021 
ob 17.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 7 : 4 FC Hiša daril Ptuj
11.krog 12.12.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 12 : 6 Futsal klub Dobovec
12.krog 22.12.2021 
ob 17.30
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 4 : 5 FC Hiša daril Ptuj
13.krog 16.01.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 6 : 2 KMN Oplast Kobarid
14.krog 23.01.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 6 : 8 ŠD Extrem
16.krog 06.02.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 3 : 12 FC Hiša daril Ptuj
17.krog 20.02.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 3 : 4 Futsal klub Dobrepolje
18.krog 27.02.2022 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 10 : 6 FC Hiša daril Ptuj
19.krog 27.03.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 5 : 6 ŠD Mlinše
20.krog 03.04.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 13 : 5 FC Hiša daril Ptuj
22.krog 16.04.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 5 : 4 FC Hiša daril Ptuj
23.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Center Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 5 : 11 KMN Bronx Škofije
24.krog 02.05.2022 
ob 16.30
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 4 : 10 FC Hiša daril Ptuj
25.krog 08.05.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 3 : 11 KMN Meteorplast Šic bar
26.krog 14.05.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 5 : 4 FC Hiša daril Ptuj
ŠD FK PTUJ
Na postajo 31
2250 Ptuj
tel:
fax:
email: sandi.furek@gmail.com
www:

STRELCI
1. Sven Videčnik 37
2. Luka Podhovnik 34
3. Aleksander Špegelj 33
4. Timotej Justinek 17
5. Gal Pesjak 12
6. Luka Sevšek 5
7. Jaka Veber 2
8. Tjaš Črešnar 1
Tilen Majšler 1

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 23 57
2 ŠD Extrem 23 56
3 KMN Meteorplast Šic bar 23 55
4 Siliko Fortrade 23 48
5 Futsal klub Dobrepolje 23 36
6 ŠD Mlinše 23 35
7 *FC Litija 23 28
8 Futsal klub Trzin 23 28
9 KMN Oplast Kobarid 23 26
10 FC Hiša daril Ptuj 23 24
11 Futsal klub Dobovec 23 14
12 KMN Miklavž TBS Team 24 23 13
13 *Futsal Olimpija 12 3




DELI NA