1.krog 19.09.2021 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 6 : 1 Futsal klub Dobrepolje
2.krog 03.10.2021 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  FK Siliko 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
3.krog 10.10.2021 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 10 : 2 ŠD Mlinše
4.krog 17.10.2021 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 3 : 4 KMN Meteorplast Šic bar
5.krog 24.10.2021 
ob 13.30
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 21 : 2 Futsal Olimpija
6.krog 31.10.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 2 KMN Meteorplast Šic bar
7.krog 14.11.2021 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 10 : 3 KMN Bronx Škofije
8.krog 20.11.2021 
ob 13.00
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 1 : 12 KMN Meteorplast Šic bar
10.krog 05.12.2021 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 14 : 1 KMN Oplast Kobarid
11.krog 12.12.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 5 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
12.krog 22.12.2021 
ob 17.30
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 4 : 5 FC Hiša daril Ptuj
13.krog 16.01.2022 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 9 KMN Meteorplast Šic bar
14.krog 23.02.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 3 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
15.krog 19.04.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 3 : 0 Siliko Fortrade
16.krog 06.02.2022 
ob 15.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 3 : 2 KMN Meteorplast Šic bar
17.krog 17.02.2022 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 12 : 4 Futsal klub Trzin
19.krog 27.03.2022 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 10 : 0 FC Litija
20.krog 12.05.2022 
ob 19.00
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 4 : 1 KMN Meteorplast Šic bar
21.krog 21.01.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 10 : 4 Futsal klub Dobovec
23.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 4 KMN Meteorplast Šic bar
24.krog 02.05.2022 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 5 : 2 ŠD Extrem
25.krog 08.05.2022 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 3 : 11 KMN Meteorplast Šic bar
26.krog 02.02.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 8 : 0 KMN Miklavž TBS Team 24
KMN METEORPLAST
Cven 99D
9240 Ljutomer
tel: 069/84-000
fax: 041/354-900
email: sasa@makoter.si
www:

STRELCI
1. Aljaž Goznik 40
2. Alen Ruis 35
3. Anej Rudolf 23
4. Matija Zavasnik 20
5. Žiga Tkalčič 15
6. Mike Gosnik 14
7. Tilen Rajter 13
Niko Kosec 13
9. Rok Šnofl 11
10. Marsel Filipič 5
11. Benjamin Rep 3
12. Alen Jambriško 2
13. Luka Horvat 1
Tilen Miha Šoštarič 1

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 23 57
2 ŠD Extrem 23 56
3 KMN Meteorplast Šic bar 23 55
4 Siliko Fortrade 23 48
5 Futsal klub Dobrepolje 23 36
6 ŠD Mlinše 23 35
7 *FC Litija 23 28
8 Futsal klub Trzin 23 28
9 KMN Oplast Kobarid 23 26
10 FC Hiša daril Ptuj 23 24
11 Futsal klub Dobovec 23 14
12 KMN Miklavž TBS Team 24 23 13
13 *Futsal Olimpija 12 3




DELI NA