1.krog 07.10.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : Siliko Fortrade
2.krog 27.09.2022 
ob 19.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 6 : 1 KMN Meteorplast Šic bar
3.krog 02.10.2022 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 8 : 0 KMN Benedikt
4.krog PRELOŽENO Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije : KMN Meteorplast Šic bar
5.krog 16.10.2022 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : Futsal klub Trzin
6.krog 23.10.2022 
ob 16.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : KMN Oplast Kobarid
7.krog 30.10.2022  Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem : KMN Meteorplast Šic bar
8.krog 06.11.2022 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : KMN MIklavž
9.krog 13.11.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje : KMN Meteorplast Šic bar
10.krog 27.11.2022 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade : KMN Meteorplast Šic bar
11.krog 04.12.2022 
ob 16.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : ŠD Mlinše
12.krog 11.12.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt : KMN Meteorplast Šic bar
13.krog 18.12.2022 
ob 16.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : KMN Bronx Škofije
14.krog 08.01.2023 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin : KMN Meteorplast Šic bar
15.krog 15.01.2023 
ob 15.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid : KMN Meteorplast Šic bar
16.krog 29.01.2023 
ob 15.00
  KMN Meteorplast Šic bar : ŠD Extrem
17.krog 05.02.2023  Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIklavž : KMN Meteorplast Šic bar
18.krog 19.02.2023 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar : Futsal klub Dobrepolje
KMN METEORPLAST
Cven 99D
9240 Ljutomer
tel: 069/84-000
fax: 041/354-900
email: sasa@makoter.si
www:

STRELCI
1. Alen Jambriško 3
Niko Kosec 3
3. Tilen Miha Šoštarič 1
Nik Sakelšek 1
Mike Gosnik 1

LESTVICA
1 Futsal klub Trzin 2 6
2 ŠD Mlinše 3 6
3 ŠD Extrem 3 6
4 KMN Meteorplast Šic bar 2 3
5 Futsal klub Dobrepolje 3 3
6 Siliko Fortrade 1 3
7 KMN Oplast Kobarid 2 3
8 KMN Bronx Škofije 3 3
9 KMN Benedikt 3 3
10 KMN Miklavž TBS TEAM24 2 0




DELI NA