1.krog 18.09.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 13 : 4 KMN Benedikt
2.krog 25.09.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 1 : 0 KMN Bronx Škofije
3.krog 02.10.2022 
ob 18.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 8 : 0 KMN Benedikt
4.krog 09.10.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 0 : 2 KMN Oplast Kobarid
5.krog 16.10.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 5 : 1 KMN Benedikt
6.krog 28.10.2022 
ob 20.15
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 2 : 5 KMN MIklavž
7.krog 30.10.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 8 : 6 KMN Benedikt
8.krog 06.11.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 5 : 6 Siliko Fortrade
9.krog 13.11.2022 
ob 15.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 5 : 2 KMN Benedikt
10.krog 27.11.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt 3 : 7 Futsal klub Trzin
11.krog 04.12.2022 
ob 17.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 0 : 2 KMN Benedikt
12.krog 11.12.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt : KMN Meteorplast Šic bar
13.krog 18.12.2022 
ob 15.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid : KMN Benedikt
14.krog 08.01.2023 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt : ŠD Extrem
15.krog 15.01.2023  Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS team 24 : KMN Benedikt
16.krog 29.01.2023 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt : Futsal klub Dobrepolje
17.krog 05.02.2023 
ob 17.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade : KMN Benedikt
18.krog 19.02.2023 
ob 17.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt : ŠD Mlinše
KMN BENEDIKT
Čolnikov trg 9
2234 Benedikt
tel: 031/389-867
fax:
email: sijanec.andrej@siol.com
www: www.kmn-benedikt.com

STRELCI
1. Primož Petko 9
2. Nejc Letnik 6
3. Rene Škrlec 3
4. Aleks Mišić 2
Jernej Senekovič 2
6. Filip Jodl 1
Nejc Bela 1
Patrik Zorčič 1
Sergej Šijanec 1

LESTVICA
1 Siliko Fortrade 11 27
2 ŠD Extrem 11 25
3 Futsal klub Trzin 11 24
4 ŠD Mlinše 10 21
5 KMN Meteorplast Šic bar 11 19
6 KMN Oplast Kobarid 11 15
7 Futsal klub Dobrepolje 10 12
8 KMN Miklavž TBS team 24 11 9
9 KMN Benedikt 11 6
10 KMN Bronx Škofije 11 3




DELI NA