1.krog 19.09.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 7 : 3 Futsal klub Trzin
2.krog 03.10.2021 
ob 15.15
Športni center Triglav, Ljubljana  Futsal Olimpija 6 : 9 FC Litija
4.krog 17.10.2021 
ob 16.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 3 : 2 FC Litija
5.krog 24.10.2021 
ob 16.30
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 0 : 8 FC Litija
6.krog 31.10.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 2 KMN Meteorplast Šic bar
7.krog 14.11.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 3 : 3 KMN Oplast Kobarid
8.krog 21.11.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 2 ŠD Extrem
9.krog 28.11.2021 
ob 15.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 6 : 7 FC Litija
10.krog 05.12.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija : KMN Miklavž TBS Team 24
11.krog 12.12.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje : FC Litija
12.krog 19.12.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija : Siliko Fortrade
13.krog 16.01.2022    ŠD Mlinše : FC Litija
14.krog 23.01.2022    Futsal klub Trzin : FC Litija
15.krog 30.01.2022    FC Litija : Futsal Olimpija
17.krog 20.02.2022    FC Litija : KMN Bronx Škofije
18.krog 27.02.2022    FC Litija : Futsal klub Dobovec
19.krog 13.03.2022    KMN Meteorplast Šic bar : FC Litija
20.krog 27.03.2022    KMN Oplast Kobarid : FC Litija
21.krog 03.04.2022    ŠD Extrem : FC Litija
22.krog 10.04.2022    FC Litija : FC Hiša daril Ptuj
23.krog 18.04.2022    KMN Miklavž TBS Team 24 : FC Litija
24.krog 24.04.2022    FC Litija : Futsal klub Dobrepolje
25.krog 02.05.2022    Siliko Fortrade : FC Litija
26.krog 08.05.2022    FC Litija : ŠD Mlinše
FC LITIJA
Ulica Mire Pregljeve 1
1270 Litija
tel: 041 685 742, 041 874 356
fax:
email: info@fclitija.si
www: www.fclitija.si

STRELCI
1. Vid Kos 11
2. Nik Okorn 8
3. Nik Simić 6
4. Lovro Skrinjar 3
Gaj Križaj 3
6. Mel Kovač 2
Erman Pjanić 2
8. Ajdin Delalović 1
Darko Ćućić 1
Zoran Perić 1

LESTVICA
1 ŠD Extrem 9 25
2 KMN Meteorplast Šic bar 8 24
3 Futsal klub Dobrepolje 8 16
4 Siliko Fortrade 8 15
5 KMN Bronx Škofije 7 15
6 FC Litija 8 13
7 ŠD Mlinše 9 12
8 KMN Oplast Kobarid 9 11
9 FC Hiša daril Ptuj 8 9
10 Futsal klub Trzin 9 7
11 KMN Miklavž TBS Team 24 8 3
12 Futsal Olimpija 8 3
13 Futsal klub Dobovec 7 1




DELI NA