1.krog 22.08.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
2.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Športni center Žalec  ŽNK Žalec 0 : 3 ŽNK Olimpija T.B.
3.krog 14.09.2021 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT  ŽNK Olimpija T.B. 1 : 3 ŽNK Cerklje
4.krog 12.09.2021 
ob 11.00
Igrišče Krim  ŽNK Krim 2 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
5.krog 19.09.2021 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 18 ŽNK Radomlje
6.krog 26.09.2021 
ob 11.00
Športni stadion Radlje  NŠ ŽNK Radlje 2 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
7.krog 03.10.2021 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 7 : 1 ŽNK MB Tabor
8.krog 10.10.2021 
ob 15.30
Mestni stadion Idrija  ŽNK Ledine 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
9.krog 17.10.2021 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 4 : 9 Renče - Primorje
10.krog 24.10.2021 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
11.krog 05.11.2021 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 1 : 2 ŽNK Žalec
12.krog 13.03.2022 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 4 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
13.krog 20.03.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 2 ŽNK Krim
14.krog 03.04.2022 
ob 16.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 7 : 2 ŽNK Olimpija T.B.
15.krog 24.04.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 6 ŽNK Radlje
16.krog 08.05.2022 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 2 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
17.krog 15.05.2022 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 7 ŽNK Ledine
18.krog 22.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Renče  Renče - Primorje 8 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA
Jarška cesta 63
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: boris.snedec@siol.net
www:

STRELCI
1. Stela Babič 10
2. Lia Jasenc 3
3. Neja Selan 2
Manca Hostnik 2
5. Zala Omerza 1
Nejla Kajtazović 1
Tanja Vukman 1

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 18 51
2 ŽNK Cerklje 18 45
3 ŽNK Radlje 18 31
4 Renče - Primorje 18 26
5 ŽNK Ledine 18 22
6 ŽNK Krim 18 22
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 18 21
8 MB Tabor 18 20
9 ŽNK Žalec 18 14
10 ŽNK Olimpija T.B. 18 8




DELI NA