1.krog 22.08.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
2.krog 29.08.2021 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
3.krog 05.09.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 0 ŽNK Krim
4.krog 12.09.2021 
ob 11.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 8 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
5.krog 19.09.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 1 NŠ ŽNK Radlje
6.krog 20.10.2021 
ob 17.00
Športni park Tabor Maribor  ŽNK MB Tabor 3 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
7.krog 03.10.2021 
ob 14.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 5 ŽNK Ledine
8.krog 10.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Renče  Renče - Primorje 0 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
9.krog 17.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 0 ŽNK Žalec
10.krog 24.10.2021 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija T.B. 0 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
11.krog 31.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 4 ŽNK Cerklje
12.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  ŽNK Krim 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
13.krog 20.03.2022 
ob 11.00
Športni park Beltinci - pom. igr. - UT  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 2 ŽNK Radomlje
14.krog 03.04.2022 
ob 16.00
Športni stadion Radlje  ŽNK Radlje 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
15.krog 24.04.2022 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 1 MB Tabor
16.krog 08.05.2022 
ob 15.00
Mestni stadion Idrija  ŽNK Ledine 1 : 2 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
17.krog 15.05.2022 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 1 Renče - Primorje
18.krog 22.05.2022 
ob 15.00
Športni center Žalec  ŽNK Žalec 1 : 9 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK POMURJE BELTINCI
Bratonci 18 A
9231 Beltinci
tel:
fax:
email: branko.gros@teleing.com
www: www.znkpomurje.com

STRELCI
1. Lana Kavaš 9
2. Hana Serec 6
3. Kaja Kralj 3
4. Nuša Škrobar 2

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 18 51
2 ŽNK Cerklje 18 45
3 ŽNK Radlje 18 31
4 Renče - Primorje 18 26
5 ŽNK Ledine 18 22
6 ŽNK Krim 18 22
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 18 21
8 MB Tabor 18 20
9 ŽNK Žalec 18 14
10 ŽNK Olimpija T.B. 18 8




DELI NA