1.krog 23.08.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor 4 : 0 ŽNK Ledine
2.krog 31.08.2020 
ob 18.00
Športni park Šentjur  ŽNK Savinja Oliva Celje 2 : 0 ŽNK MB Tabor
3.krog 06.09.2020 
ob 16.30
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor 0 : 4 ŽNK Radomlje
4.krog 13.09.2020 
ob 17.00
Športni center Žalec  ŽNK Posavje Žalec 2 : 2 ŽNK MB Tabor
5.krog 27.09.2020 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor 1 : 3 Gažon Obala
6.krog 04.10.2020 
ob 11.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Renče 1 : 4 ŽNK MB Tabor
7.krog 11.10.2020 
ob 16.00
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor 1 : 7 ŽNK Krim RollJet
8.krog 18.10.2020 
ob 11.00
Športni stadion Radlje  ŽNK Radlje 1 : 3 ŽNK MB Tabor
9.krog PRELOŽENO Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Cerklje
10.krog PRELOŽENO Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
11.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  ŽNK Olimpija : ŽNK MB Tabor
12.krog PRELOŽENO Stadion Polje Žiri  ŽNK Ledine : ŽNK MB Tabor
13.krog 14.03.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Savinja Oliva Celje
14.krog 21.03.2021  Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje : ŽNK MB Tabor
15.krog 28.03.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Posavje Žalec
16.krog 05.04.2021  Igrišče Gažon  Gažon Obala : ŽNK MB Tabor
17.krog 18.04.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : Renče
18.krog 25.04.2021  Igrišče Krim  ŽNK Krim RollJet : ŽNK MB Tabor
19.krog 02.05.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Radlje
20.krog 09.05.2021  Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje : ŽNK MB Tabor
21.krog 16.05.2021  Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK MB Tabor
22.krog 23.05.2021  Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  ŽNK MB Tabor : ŽNK Olimpija
NK MB TABOR
Ruplova ulica 4
2000 Maribor
tel:
fax:
email: igor@nkmaribortabor.si
www: www.nkmaribortabor.si

STRELCI
1. Naida Hadžić 7
2. Ana Marija Kršljin Stojič 3
Angelika Rukav 3
4. Lana Šernek 2

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 8 24
2 ŽNK Radomlje 8 18
3 ŽNK Savinja Oliva Celje 8 16
4 ŽNK Cerklje 8 15
5 Gažon Obala 8 14
6 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 11
7 ŽNK Olimpija 8 10
8 ŽNK MB Tabor 8 10
9 ŽNK Radlje 8 8
10 ŽNK Posavje Žalec 8 5
11 Renče 8 4
12 ŽNK Ledine 8 2




DELI NA