1.krog 28.08.2021 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 2 Vitanest Bilje
2.krog 04.09.2021 
ob 11.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Generali 1 : 0 Primorje
3.krog 11.09.2021 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 5 Ilirija Extra-Lux
4.krog 13.10.2021 
ob 17.30
Športni park Šenčur  Getris Šenčur 0 : 0 Primorje
5.krog 29.09.2021 
ob 18.30
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 0 : 1 Triglav Kranj
7.krog 09.10.2021 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Domžale
8.krog 16.10.2021 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 3 : 0 Primorje
9.krog 23.10.2021 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 3 : 0 Brinje Grosuplje
10.krog 30.10.2021 
ob 11.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Primorje
11.krog 05.03.2022 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 2 : 1 Jadran Železničar
12.krog 13.11.2021 
ob 18.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 5 : 1 SIJ Acroni Jesenice
13.krog 12.03.2022 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 1 Primorje
14.krog 22.03.2022 
ob 16.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 1 : 1 Slovan
15.krog 26.03.2022 
ob 11.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 0 Primorje
16.krog 02.04.2022 
ob 15.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 16 : 0 SIJ Acroni Jesenice
17.krog 27.04.2022 
ob 17.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 3 Primorje
18.krog 13.04.2022 
ob 18.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Jadran Dekani
19.krog 18.04.2022 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 4 : 0 Primorje
20.krog 09.05.2022 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Getris Šenčur
22.krog 21.05.2022 
ob 11.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 3 : 0 Primorje
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Anže Lisjak 8
2. Mark Žgur 7
3. Lan Samec 4
Anej Kobal 4
5. Teo Nunić 3
6. Jaša Čermelj 2
Natan Emanuel Skomina 2
Jan Rotar 2
Nejc Prosen 2
10. Žiga Šinigoj 1
Miha Plahuta 1
Miha Kobal 1

LESTVICA
1 Bravo Generali 21 47
2 Koper 21 45
3 Olimpija Ljubljana 21 44
4 Domžale 21 40
5 Triglav Kranj 21 37
6 Ilirija Extra-Lux 21 29
7 Slovan 21 28
8 Krka 21 23
9 Bilje 20 29
10 Brinje Grosuplje 20 25
11 Primorje 20 23
12 Getris Šenčur 20 23
13 Jadran Dekani 20 20
14 Jadran Železničar 20 12
15 SIJ Acroni Jesenice 20 0




DELI NA