1.krog 28.08.2021 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 6 Ilirija Extra-Lux
2.krog 05.09.2021 
ob 10.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
3.krog 11.09.2021 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 5 Ilirija Extra-Lux
4.krog 18.09.2021 
ob 16.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 20 : 0 SIJ Acroni Jesenice
5.krog 29.09.2021 
ob 16.30
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 0 Ilirija Extra-Lux
6.krog 03.10.2021 
ob 13.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Slovan
7.krog 12.10.2021 
ob 19.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
8.krog 17.10.2021 
ob 11.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 3 : 1 Bilje
9.krog 23.10.2021 
ob 11.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Generali 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
10.krog 24.11.2021 
ob 16.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
11.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Getris Šenčur
12.krog 13.11.2021 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
14.krog 19.03.2022 
ob 16.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Ilirija Extra-Lux
15.krog 26.03.2022 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Jan Nikolić 8
2. Jakob Raspet 7
Tomas Puc 7
4. Jurij Zupanič 5
5. Tjaš Škrjanec 4
6. Peter Trdan 2
Mark Antonij Intihar 2
Lan Štepic 2
9. Uroš Zorko 1
Denis Videnović 1
Nik Šonc 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 11 27
2 Bravo Generali 11 27
3 Triglav Kranj 12 26
4 Koper 11 25
5 Domžale 11 23
6 Ilirija Extra-Lux 12 20
7 Slovan 11 17
8 Bilje 11 16
9 Getris Šenčur 12 14
10 Krka 11 13
11 Brinje Grosuplje 11 10
12 Primorje 10 8
13 Jadran Dekani 11 6
14 Jadran Železničar 10 4
15 SIJ Acroni Jesenice 11 0




DELI NA