1.krog 13.08.2022 
ob 14.30
Športni park Tabor Maribor  Mb Tabor 0 : 2 NK Brežice
2.krog 21.08.2022 
ob 14.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 5 Mb Tabor
3.krog 26.08.2022 
ob 14.30
Športni park Tabor Maribor  Mb Tabor 3 : 0 NK Krško
4.krog 31.08.2022 
ob 14.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 2 : 0 Mb Tabor
5.krog 03.09.2022 
ob 14.00
Športni park Tabor Maribor  Mb Tabor 2 : 2 NK Šampion
6.krog 11.09.2022 
ob 14.00
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mb Tabor
7.krog 17.09.2022 
ob 14.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  Mb Tabor 1 : 4 Drava Ptuj
8.krog 24.09.2022 
ob 13.30
Športni park Tabor - igrišče z UT  Mb Tabor 0 : 0 Veržej
9.krog 01.10.2022 
ob 13.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 5 : 1 Mb Tabor
10.krog 09.10.2022 
ob 13.00
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT  NK Brežice 1 : 3 Mb Tabor
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
Športni park Tabor Maribor  Mb Tabor 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
12.krog 23.10.2022 
ob 12.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  NK Krško 3 : 0 Mb Tabor
13.krog 16.11.2022 
ob 17.30
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 0 : 1 Dravograd
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
Stadion Olimp Celje  NK Šampion 6 : 1 Mb Tabor
15.krog 12.11.2022 
ob 11.30
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 3 : 0 NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA
16.krog 19.11.2022 
ob 11.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 3 : 2 MB Tabor
17.krog     Veržej : MB Tabor
18.krog     MB Tabor : Rudar Velenje
NK MB TABOR
Ruplova ulica 4
2000 Maribor
tel:
fax:
email: igor@nkmaribortabor.si
www: www.nkmaribortabor.si

STRELCI
1. Aleksej Sedič 8
2. Nejc Kop 3
Gal Mauko 3
4. Denis Kosi 2
Jure Boršič 2
6. Ermal Bajrami 1
Marko Beljić 1
Eric Rodošek 1
Anel Tabaković 1
Luka Šalamun Jarc 1

LESTVICA
1 Dravograd 16 37
2 Drava Ptuj 16 34
3 Šampion 16 27
4 Veržej 16 27
5 Krško 16 25
6 Rudar Velenje 16 24
7 NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 16 24
8 MB Tabor 16 17
9 NK Brežice 1919 16 16
10 Fužinar SIJ Ravne Systems 16 0




DELI NA