1.krog 14.08.2022 
ob 14.30
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
2.krog 21.08.2022 
ob 14.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 5 Mb Tabor
3.krog 28.08.2022 
ob 14.30
Stadion Čistina Veržej  Veržej 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
4.krog 05.10.2022 
ob 13.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 4 Rudar Velenje
5.krog 04.09.2022 
ob 14.00
Stadion Brežice  NK Brežice 5 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
6.krog 11.09.2022 
ob 14.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Ptuj 4 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
7.krog 09.11.2022 
ob 13.30
Stadion Peca, Črna na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 4 Krško
8.krog 24.09.2022 
ob 13.30
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 6 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
9.krog 02.10.2022 
ob 13.00
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 6 NK Šampion
10.krog 09.10.2022 
ob 13.00
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
Športni park Tabor Maribor  Mb Tabor 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
12.krog 22.10.2022 
ob 12.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 6 Veržej
13.krog 30.10.2022 
ob 11.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 6 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
14.krog 06.11.2022 
ob 12.30
Stadion Peca, Črna na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 NK Brežice
15.krog 13.11.2022 
ob 12.30
Stadion Peca, Črna na Koroškem  Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 3 Drava Ptuj
16.krog 19.11.2022 
ob 12.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 6 : 3 Fužinar SIJ Ravne Systems
17.krog     Fužinar SIJ Ravne Systems : Dravograd
18.krog     Šampion : Fužinar SIJ Ravne Systems
KNK FUŽINAR
Na gradu 6
2390 Ravne na Koroškem
tel: 02 821 54 14
fax: 02/821-54-13
email: tajnistvo.fuzinar@gmail.com
www: www.knkfuzinar.si

STRELCI
1. Anže Podojsteršek 3
2. Metod Angeli 2
Tomaž Dover 2
Nejc Planšak 2
5. Gal Igerc 1
Adin Ahmetović 1
Belmin Bajrektarević 1
Anej Rednak 1

LESTVICA
1 Dravograd 16 37
2 Drava Ptuj 16 34
3 Šampion 16 27
4 Veržej 16 27
5 Krško 16 25
6 Rudar Velenje 16 24
7 NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 16 24
8 MB Tabor 16 17
9 NK Brežice 1919 16 16
10 Fužinar SIJ Ravne Systems 16 0




DELI NA