1.krog 30.08.2020 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 1 : 3 Primorje eMundia
2.krog 06.09.2020 
ob 12.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar
3.krog 13.09.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
4.krog 20.09.2020 
ob 13.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje eMundia 3 : 0 Šobec Lesce
5.krog PRELOŽENO Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Primorje eMundia
6.krog 04.10.2020 
ob 13.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia 2 : 2 Krka
7.krog 11.10.2020 
ob 16.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
8.krog 18.10.2020 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Interblock
9.krog PRELOŽENO Športni park Dob  Roltek Dob : Primorje eMundia
10.krog PRELOŽENO ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Šenčur
11.krog PRELOŽENO Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : Primorje eMundia
12.krog PRELOŽENO ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : ATET Dren Vrhnika
13.krog 21.03.2021  Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar : Primorje eMundia
14.krog 28.03.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Elta Izola
15.krog 03.04.2021  Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Primorje eMundia
16.krog 11.04.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Arne Tabor 69
17.krog 18.04.2021  Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Primorje eMundia
18.krog 25.04.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Labys Mengo 28
19.krog 02.05.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Primorje eMundia
20.krog 09.05.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Roltek Dob
21.krog 16.05.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Primorje eMundia
22.krog 23.05.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Vitanest Bilje
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Nik Bavec 6
2. Miha Kopatin 3
3. Rene Širok 2
4. Anže Gruntar 1
Matic Uršič 1
Svit Teodor Benedetič 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 9 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 10 15
3 Primorje eMundia 9 13
4 Interblock 8 11
5 Šobec Lesce 9 10
6 Krka 9 9
7 Šenčur 9 9
8 Arne Tabor 69 9 7
9 ATET Dren Vrhnika 9 6
10 Vitanest Bilje 9 3
11 Elta Izola 9 3
12 Labys Mengo 28 9 0




DELI NA