1.krog 30.08.2020 
ob 17.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 0 : 5 Krka
2.krog 05.09.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
3.krog 13.09.2020 
ob 17.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur
4.krog 19.09.2020 
ob 16.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 2 : 1 Labys Mengo 28
5.krog PRELOŽENO Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Elta Izola
6.krog 04.10.2020 
ob 16.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
7.krog 11.10.2020 
ob 16.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
8.krog 18.10.2020 
ob 16.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
9.krog PRELOŽENO Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Vitanest Bilje : Labys Mengo 28
10.krog PRELOŽENO Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Tabor Klančar
11.krog PRELOŽENO Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Labys Mengo 28
12.krog PRELOŽENO Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Labys Mengo 28
13.krog 21.03.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Interblock
14.krog 28.03.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Labys Mengo 28
15.krog 03.04.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : ATET Dren Vrhnika
16.krog 10.04.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Labys Mengo 28
17.krog 18.04.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Arne Tabor 69
18.krog 25.04.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Labys Mengo 28
19.krog 02.05.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Labys Mengo 28
20.krog 09.05.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Vitanest Bilje
21.krog 16.05.2021  Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar : Labys Mengo 28
22.krog 23.05.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Šobec Lesce
MENGO 28
Slovenska cesta 30
1234 Mengeš
tel: 01/729-11-81
fax: Bevk, 041/ 325-875
email: info@nkmengo28.si
www: www.nkmengo28.si

STRELCI
1. Matevž Zalar 1
Miha Klopčič 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 9 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 10 15
3 Primorje eMundia 9 13
4 Interblock 8 11
5 Šobec Lesce 9 10
6 Krka 9 9
7 Šenčur 9 9
8 Arne Tabor 69 9 7
9 ATET Dren Vrhnika 9 6
10 Vitanest Bilje 9 3
11 Elta Izola 9 3
12 Labys Mengo 28 9 0




DELI NA