1.krog 29.08.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 1 : 2 Šenčur
2.krog 05.09.2020 
ob 17.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 0 : 3 Elta Izola
3.krog 13.09.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
4.krog 20.09.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
5.krog PRELOŽENO Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Elta Izola
6.krog 04.10.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
7.krog 11.10.2020 
ob 19.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
8.krog 17.10.2020 
ob 14.00
Stadion Malija  Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar
9.krog PRELOŽENO Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Elta Izola
10.krog PRELOŽENO Mestni stadion Izola  Elta Izola : Krka
11.krog PRELOŽENO Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Elta Izola
12.krog PRELOŽENO Športni park Šenčur  Šenčur : Elta Izola
13.krog 20.03.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : ATET Dren Vrhnika
14.krog 28.03.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Elta Izola
15.krog 03.04.2021  Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Elta Izola
16.krog 10.04.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Labys Mengo 28
17.krog 18.04.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Elta Izola
18.krog 24.04.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Vitanest Bilje
19.krog 02.05.2021  Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar : Elta Izola
20.krog 08.05.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Šobec Lesce
21.krog 16.05.2021  Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Elta Izola
22.krog 22.05.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Interblock
MNK IZOLA
Cankarjev drevored 28
6310 Izola - Isola
tel: 05/641-84-11
fax: 05/640-01-58
email: mnkizola@gmail.com
www: www.mnkizola.si

STRELCI
1. Ajdin Halkić 2
2. Patrik Vasić 1
Jan Teo Poredoš Štumpf 1
Eldin Subašić 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 9 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 10 15
3 Primorje eMundia 9 13
4 Interblock 8 11
5 Šobec Lesce 9 10
6 Krka 9 9
7 Šenčur 9 9
8 Arne Tabor 69 9 7
9 ATET Dren Vrhnika 9 6
10 Vitanest Bilje 9 3
11 Elta Izola 9 3
12 Labys Mengo 28 9 0




DELI NA