1.krog 22.08.2021 
ob 17.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 2 : 1 Bilje
2.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 1 : 1 Dren Vrhnika
3.krog 05.09.2021 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 4 : 1 Bilje
4.krog 12.09.2021 
ob 16.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 0 : 4 IB 1975 Ljubljana
5.krog 19.09.2021 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Bilje
6.krog 25.09.2021 
ob 16.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Elta Izola
7.krog 03.10.2021 
ob 15.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Bilje
8.krog 10.10.2021 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Labys Mengo 28
9.krog 17.10.2021 
ob 15.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar Žerjavi : Bilje
10.krog 24.10.2021 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Bilje
11.krog 31.10.2021 
ob 14.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Šenčur
12.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Arne Tabor 69
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Bilje
14.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Gorica
15.krog 03.04.2022 
ob 15.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana : Bilje
16.krog 10.04.2022 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Šobec Lesce
17.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola : Bilje
18.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Roltek Dob
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Bilje
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Tabor Klančar Žerjavi
21.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Primorje
22.krog 22.05.2022 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur : Bilje
VITANEST BILJE
Bilje 3
5292 Renče
tel: 05/301-12-24
fax: 05/301-13-44
email: info@ndbilje.si
www: www.ndbilje.si

STRELCI
1. Milan Lapčević 2
2. Nik Preradović 1

LESTVICA
1 Tabor Klančar Žerjavi 4 9
2 IB 1975 Ljubljana 4 9
3 Roltek Dob 4 8
4 Arne Tabor 69 3 7
5 Labys Mengo 28 4 6
6 ATET Dren Vrhnika 4 5
7 Gorica 4 4
8 Šenčur 4 4
9 Šobec Lesce 4 4
10 Elta Izola 3 3
11 Primorje 2 1
12 Bilje 4 1




DELI NA