1.krog 29.08.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 1 : 2 Šenčur
2.krog 06.09.2020 
ob 12.00
Športni park Šenčur  Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
3.krog 13.09.2020 
ob 17.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur
4.krog 20.09.2020 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur 1 : 2 Roltek Dob
5.krog 25.04.2021 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Vitanest Bilje 0 : 2 Šenčur
6.krog 04.10.2020 
ob 16.00
Športni park Šenčur  Šenčur 1 : 3 Tabor Klančar
7.krog 12.05.2021 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 0 : 0 Šenčur
8.krog 23.05.2021 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur 0 : 1 Krka
9.krog 01.05.2021 
ob 17.00
Nacionalni nogometni center - igrišče 1  Interblock 0 : 2 Šenčur
10.krog 16.05.2021 
ob 13.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia 2 : 4 Šenčur
11.krog 30.05.2021 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur 1 : 0 ATET Dren Vrhnika
12.krog PRELOŽENO Športni park Šenčur  Šenčur : Elta Izola
13.krog 21.03.2021  Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Šenčur
14.krog 28.03.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Labys Mengo 28
15.krog 03.04.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Šenčur
16.krog 11.04.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Vitanest Bilje
17.krog 18.04.2021  Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar : Šenčur
18.krog 25.04.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Šobec Lesce
19.krog 02.05.2021  Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Šenčur
20.krog 09.05.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Interblock
21.krog 16.05.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Primorje eMundia
22.krog 23.05.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Šenčur
ŠD ŠENČUR
Pipanova cesta 45
4208 Šenčur
tel: 04/251-12-33
fax: 04/251-12-33
email: nksencur@t-2.net
www: www.sportnodrustvo-sencur.si

STRELCI
1. Mateo Klarić 4
2. Luka Hvasti 3
Blaž Jamšek 3
4. Dejan Maksimović 2
Mark Savinšek 2
Rok Jamšek 2
7. Aldin Jakupović 1
Martin Podobnik 1
Mark Stanković 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 11 26
2 Krka 11 24
3 Tabor Klančar Žerjavi 11 22
4 Šenčur 11 22
5 Primorje eMundia 11 19
6 Interblock 11 19
7 Šobec Lesce 11 18
8 Arne Tabor 69 11 13
9 Vitanest Bilje 11 10
10 ATET Dren Vrhnika 11 6
11 Elta Izola 11 4
12 Labys Mengo 28 11 2




DELI NA

0