1.krog 22.08.2021 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 2 : 0 Elta Izola
2.krog 28.08.2021 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 1 Šobec Lesce
3.krog 05.09.2021 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 1 : 2 Labys Mengo 28
4.krog 12.09.2021 
ob 16.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar Žerjavi 8 : 0 Šobec Lesce
5.krog 19.09.2021 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Bilje
6.krog 29.09.2021 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Šenčur : Šobec Lesce
7.krog 03.10.2021 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Arne Tabor 69
8.krog 10.10.2021 
ob 15.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Šobec Lesce
9.krog 17.10.2021 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Gorica
10.krog 24.10.2021 
ob 14.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana : Šobec Lesce
11.krog 31.10.2021 
ob 14.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Primorje
12.krog 06.11.2021 
ob 14.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola : Šobec Lesce
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Roltek Dob
14.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Šobec Lesce
15.krog 03.04.2022 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Tabor Klančar Žerjavi
16.krog 10.04.2022 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Šobec Lesce
17.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Šenčur
18.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Šobec Lesce
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Dren Vrhnika
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Šobec Lesce
21.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : IB 1975 Ljubljana
22.krog 22.05.2022 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Šobec Lesce
ŠOBEC LESCE
Alpska cesta 58
4248 Lesce
tel: 04/ 5318 618
fax: 031/ 605 725
email: info@nk-lesce.si
www: www.nk-lesce.si

STRELCI
1. Žiga Jerman 2
2. Gal Mohorič 1
Matic Humerca 1

LESTVICA
1 Tabor Klančar Žerjavi 4 9
2 IB 1975 Ljubljana 4 9
3 Roltek Dob 4 8
4 Arne Tabor 69 3 7
5 Labys Mengo 28 4 6
6 ATET Dren Vrhnika 4 5
7 Gorica 4 4
8 Šenčur 4 4
9 Šobec Lesce 4 4
10 Elta Izola 3 3
11 Primorje 2 1
12 Bilje 4 1




DELI NA