1.krog |
13.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 3 : 1 | Livar Ivančna Gorica |
2.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 0 : 0 | Roltek Dob |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 5 : 2 | Livar Ivančna Gorica |
4.krog |
30.08.2023 ob 18.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 2 : 3 | Triglav Kranj |
5.krog |
03.09.2023 ob 11.00 |
Športni park Dekani - igrišče z UT | Jadran Dekani | 6 : 0 | Livar Ivančna Gorica |
6.krog |
11.09.2023 ob 19.00 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 2 : 0 | ND Slovan |
7.krog |
16.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Bilje | 4 : 1 | Livar Ivančna Gorica |
8.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše | Škofja Loka-Medvode | 3 : 3 | Livar Ivančna Gorica |
9.krog |
01.10.2023 ob 18.00 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 2 : 1 | ŠD Šenčur |
10.krog |
08.10.2023 ob 16.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Ivančna Gorica | 3 : 1 | NK Vrhnika |
11.krog |
15.10.2023 ob 11.00 |
Športni park Dob | Roltek Dob | 2 : 0 | Livar Ivančna Gorica |
12.krog |
22.10.2023 ob 18.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 0 : 2 | Interblock |
13.krog |
28.10.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | AH Vrtač Triglav Kranj | 7 : 0 | Livar Ivančna Gorica |
14.krog |
05.11.2023 ob 17.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Ivančna Gorica | 2 : 3 | Jadran Dekani |
15.krog |
12.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Kodeljevo | Slovan | 1 : 0 | Livar Ivančna Gorica |
16.krog |
19.11.2023 ob 16.00 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 4 : 2 | Vitanest Bilje |
17.krog |
10.03.2024 ob 16.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Ivančna Gorica | 5 : 0 | NK Škofja Loka |
18.krog |
17.03.2024 ob 14.30 |
Športni park Šenčur | Šenčur | 1 : 0 | Livar Ivančna Gorica |
19.krog |
22.03.2024 ob 19.00 |
Športni park Šenčur | Šenčur | 3 : 1 | Ivančna Gorica |
20.krog |
01.04.2024 ob 17.30 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Ivančna Gorica | : | Jadran Dekani |
21.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Športni center Kranj | AH Vrtač Triglav Kranj | : | Ivančna Gorica |
22.krog |
14.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | : | IB 1975 Ljubljana |
23.krog |
21.04.2024 ob 16.30 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Bilje | : | Ivančna Gorica |
24.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | : | Vrhnika |
25.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Škofja Loka-Medvode | : | Ivančna Gorica | |
26.krog |
12.05.2024 ob 17.00 |
Roltek Dob | : | Ivančna Gorica | |
27.krog |
19.05.2024 ob 17.00 |
Ivančna Gorica | : | Slovan |
LIVAR IVANČNA GORICA |
---|
Ljubljanska cesta 2a 1295 Ivančna Gorica tel: 01/781-60-16 fax: 01/781-60-17 email: ebonit.rafael@gmail.com www: www.nkivancnagorica.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dario Dajović | 4 |
2. | Nik Železnik | 3 |
Hajat Sulejmanoski | 3 | |
Anžej Treven | 3 | |
Svit Bartolj | 3 | |
6. | Maj Fink | 2 |
Mark Petelinšek | 2 | |
8. | Jakob Štukelj | 1 |
Tim Jerina Musulin | 1 | |
Žak Grabljevec | 1 | |
Aleks Pelc | 1 | |
Luka Šipraga | 1 | |
Luka Šlemic | 1 | |
Rok Domić | 1 | |
Adriano Jurečič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | IB 1975 Ljubljana | 19 | 45 | |
2 | AH Vrtač Triglav Kranj | 19 | 40 | |
3 | Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Jadran Dekani | 19 | 33 | |
5 | Slovan | 19 | 27 | |
6 | Roltek Dob | 19 | 26 | |
7 | Ivančna Gorica | 19 | 17 | |
8 | Vrhnika | 19 | 17 | |
9 | Bilje | 19 | 15 | |
10 | Škofja Loka-Medvode | 19 | 5 |