1.krog 30.08.2020 
ob 17.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 2 : 2 Interblock
2.krog 05.09.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
3.krog 12.09.2020 
ob 13.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 2 Interblock
4.krog 19.09.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
5.krog 27.09.2020 
ob 17.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Tabor Klančar 1 : 1 Interblock
6.krog PRELOŽENO Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Šobec Lesce
7.krog PRELOŽENO Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Interblock
8.krog 18.10.2020 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Interblock
9.krog PRELOŽENO Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Šenčur
10.krog PRELOŽENO Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Interblock
11.krog PRELOŽENO Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Elta Izola
12.krog PRELOŽENO Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Arne Tabor 69
13.krog 21.03.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Interblock
14.krog 28.03.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Roltek Dob
15.krog 03.04.2021  Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : Interblock
16.krog 11.04.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Tabor Klančar
17.krog 18.04.2021  Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Interblock
18.krog 25.04.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Krka
19.krog 02.05.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Primorje eMundia
20.krog 09.05.2021  Športni park Šenčur  Šenčur : Interblock
21.krog 16.05.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : ATET Dren Vrhnika
22.krog 22.05.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Interblock
INTERBLOCK

Stadion: ŽŠD Ljubljana
Tesovnikova 54
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nkinterblock.com
www: www.nkinterblock.com

STRELCI
1. Lovrenc Mulej 3
2. Oskar Oderlap 2
Nikola Blagojević Jotić 2
Leon Rep 2
5. Oskar Gruden 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0




DELI NA