1.krog |
12.08.2023 ob 18.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 1 | ND Slovan |
2.krog |
19.08.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Bilje | 1 : 5 | Interblock |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 5 : 2 | Livar Ivančna Gorica |
4.krog |
30.08.2023 ob 19.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | Šenčur | 2 : 4 | Interblock |
5.krog |
02.09.2023 ob 17.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 4 : 1 | NK Vrhnika |
6.krog |
10.09.2023 ob 11.00 |
Športni park Dob | Roltek Dob | 0 : 1 | Interblock |
7.krog |
16.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 3 : 1 | NK Škofja Loka |
8.krog |
23.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 1 : 1 | Triglav Kranj |
9.krog |
01.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 1 : 1 | Interblock |
10.krog |
07.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Slovan | 1 : 4 | Interblock |
11.krog |
14.10.2023 ob 17.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 6 : 1 | Vitanest Bilje |
12.krog |
22.10.2023 ob 18.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | 0 : 2 | Interblock |
13.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 3 : 0 | ŠD Šenčur |
14.krog |
26.11.2023 ob 15.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
15.krog |
11.11.2023 ob 12.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 4 : 0 | Roltek Dob |
16.krog |
19.11.2023 ob 13.30 |
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše | Škofja Loka-Medvode | 0 : 6 | Interblock |
17.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | AH Vrtač Triglav Kranj | 1 : 1 | Interblock |
18.krog |
16.03.2024 ob 14.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 2 : 2 | Jadran Dekani |
19.krog |
23.03.2024 ob 14.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 7 : 0 | Škofja Loka-Medvode |
20.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Bilje | : | IB 1975 Ljubljana |
21.krog |
06.04.2024 ob 14.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | : | Vrhnika |
22.krog |
14.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Ivančna Gorica | Ivančna Gorica | : | IB 1975 Ljubljana |
23.krog |
21.04.2024 ob 16.30 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | : | Roltek Dob |
24.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Kodeljevo | Slovan | : | IB 1975 Ljubljana |
25.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
IB 1975 Ljubljana | : | Šenčur | |
26.krog |
12.05.2024 ob 17.00 |
Jadran Dekani | : | IB 1975 Ljubljana | |
27.krog |
19.05.2024 ob 17.00 |
IB 1975 Ljubljana | : | AH Vrtač Triglav Kranj |
INTERBLOCK |
---|
Stadion: ŽŠD Ljubljana |
Tesovnikova 54 1000 Ljubljana tel: fax: email: info@nkinterblock.com www: www.nkinterblock.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Maks Poličnik | 13 |
2. | Mykyta Babenko | 9 |
3. | Marcel Teodor Lipicer | 6 |
4. | Miha Malenšek | 5 |
Lars Podbregar | 5 | |
Timon Perković | 5 | |
7. | Kal Dominik Lambergar | 4 |
8. | Goran Ristić | 3 |
Jaša Tomše | 3 | |
10. | Gaj Brus | 2 |
11. | Maj Trček | 1 |
Aljoša Rugelj | 1 | |
Maks Brenk | 1 | |
Arton Avdić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | IB 1975 Ljubljana | 19 | 45 | |
2 | AH Vrtač Triglav Kranj | 19 | 40 | |
3 | Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Jadran Dekani | 19 | 33 | |
5 | Slovan | 19 | 27 | |
6 | Roltek Dob | 19 | 26 | |
7 | Ivančna Gorica | 19 | 17 | |
8 | Vrhnika | 19 | 17 | |
9 | Bilje | 19 | 15 | |
10 | Škofja Loka-Medvode | 19 | 5 |