1.krog 22.08.2021 
ob 18.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 0 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
2.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 1 : 1 Dren Vrhnika
3.krog 04.09.2021 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 2 : 0 Šenčur
4.krog 12.09.2021 
ob 16.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 0 : 0 Dren Vrhnika
5.krog 19.09.2021 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 0 : 1 Primorje
6.krog 25.09.2021 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 1 : 1 Gorica
7.krog 27.10.2021 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana : Dren Vrhnika
8.krog 13.10.2021 
ob 15.30
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 1 : 1 Šobec Lesce
9.krog PRELOŽENO Mestni stadion Izola  Elta Izola : Dren Vrhnika
10.krog 24.10.2021 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Roltek Dob
11.krog 30.10.2021 
ob 14.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Dren Vrhnika
12.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar Žerjavi : Dren Vrhnika
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Bilje
14.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Športni park Šenčur  Šenčur : Dren Vrhnika
15.krog 03.04.2022 
ob 15.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Arne Tabor 69
16.krog 10.04.2022 
ob 15.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Dren Vrhnika
17.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Dren Vrhnika
18.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Dren Vrhnika
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Elta Izola
21.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Dren Vrhnika
22.krog 22.05.2022 
ob 17.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Labys Mengo 28
DREN VRHNIKA
Tržaška cesta 9
1360 Vrhnika
tel:
fax:
email: info@nkdren-vrhnika.si;
www: www.nkdren-vrhnika.si;

STRELCI
1. Gašper Korenč 3
2. Juš Žagar 1
Luka Nadarević 1

LESTVICA
1 Tabor Klančar Žerjavi 9 19
2 Roltek Dob 8 17
3 Primorje 9 15
4 Gorica 9 15
5 IB 1975 Ljubljana 8 14
6 Labys Mengo 28 9 12
7 Arne Tabor 69 8 10
8 Elta Izola 8 9
9 Šobec Lesce 7 8
10 ATET Dren Vrhnika 7 7
11 Šenčur 8 7
12 Bilje 8 4




DELI NA