1.krog 29.08.2020 
ob 13.00
Športni park Dob  Roltek Dob 2 : 0 Šobec Lesce
2.krog 06.09.2020 
ob 18.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 1 : 1 Roltek Dob
3.krog 12.09.2020 
ob 13.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 2 Interblock
4.krog 20.09.2020 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur 1 : 2 Roltek Dob
5.krog PRELOŽENO Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika
6.krog 04.10.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
7.krog 11.10.2020 
ob 18.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
8.krog 18.10.2020 
ob 16.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
9.krog PRELOŽENO Športni park Dob  Roltek Dob : Primorje eMundia
10.krog PRELOŽENO Športni park Dob  Roltek Dob : Vitanest Bilje
11.krog PRELOŽENO Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar : Roltek Dob
12.krog PRELOŽENO Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Roltek Dob
13.krog 21.03.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Krka
14.krog 28.03.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Roltek Dob
15.krog 03.04.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Šenčur
16.krog 11.04.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Roltek Dob
17.krog 18.04.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Elta Izola
18.krog 25.04.2021  Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Roltek Dob
19.krog 02.05.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Labys Mengo 28
20.krog 09.05.2021  ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : Roltek Dob
21.krog 16.05.2021  Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : Roltek Dob
22.krog 23.05.2021  Športni park Dob  Roltek Dob : Tabor Klančar
ROLTEK DOB
Ljubljanska cesta 33
1233 Dob
tel: 01/721-52-36
fax: 01/724-48-89
email: nk.dob@siol.net
www: www.nkdob.com

STRELCI
1. Gregor Piškur 3
2. Val Kmetič 2
Jan Cerar 2
Maks Pogačar 2
5. Žiga Ocepek 1
Tijam Kladnik 1
Teo Krupić 1
Jakob Kotar 1

LESTVICA
1 Roltek Dob 9 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 10 15
3 Primorje eMundia 9 13
4 Interblock 8 11
5 Šobec Lesce 9 10
6 Krka 9 9
7 Šenčur 9 9
8 Arne Tabor 69 9 7
9 ATET Dren Vrhnika 9 6
10 Vitanest Bilje 9 3
11 Elta Izola 9 3
12 Labys Mengo 28 9 0




DELI NA