1.krog 21.08.2021 
ob 18.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 1 : 2 Roltek Dob
2.krog 28.08.2021 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 1 Šobec Lesce
3.krog 05.09.2021 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 0 : 3 Roltek Dob
4.krog 12.09.2021 
ob 13.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Roltek Dob
5.krog 19.09.2021 
ob 13.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob 1 : 2 Labys Mengo 28
6.krog 26.09.2021 
ob 16.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar Žerjavi 1 : 4 Roltek Dob
7.krog PRELOŽENO Športni park Dob  Roltek Dob : Bilje
8.krog 10.10.2021 
ob 15.00
Športni park Šenčur  Šenčur : Roltek Dob
9.krog 17.10.2021 
ob 15.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Arne Tabor 69
10.krog 24.10.2021 
ob 14.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika : Roltek Dob
11.krog 31.10.2021 
ob 14.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Gorica
12.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Športni park Dob  Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Roltek Dob
14.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Elta Izola
15.krog 03.04.2022 
ob 15.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Primorje
16.krog 10.04.2022 
ob 15.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : Roltek Dob
17.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Tabor Klančar Žerjavi
18.krog 24.04.2022 
ob 16.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Roltek Dob
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Šenčur
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Roltek Dob
21.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Dren Vrhnika
22.krog 22.05.2022 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Roltek Dob
ROLTEK DOB
Ljubljanska cesta 33
1233 Dob
tel: 01/721-52-36
fax: 01/724-48-89
email: nk.dob@siol.net
www: www.nkdob.com

STRELCI
1. Haris Bičakčić 3
2. Jure Kepic 2
3. Almin Tatarević 1
Martin Magister 1
Nik Podkrajšek 1
Žiga Vrhovnik 1
Martin Jankovič 1
Matija Klun 1
Nik Veršnjak 1

LESTVICA
1 Tabor Klančar Žerjavi 6 12
2 IB 1975 Ljubljana 6 12
3 Roltek Dob 6 11
4 Primorje 5 10
5 Labys Mengo 28 6 9
6 Gorica 6 8
7 Šenčur 5 7
8 Arne Tabor 69 5 7
9 Šobec Lesce 5 7
10 ATET Dren Vrhnika 6 6
11 Elta Izola 5 3
12 Bilje 5 1




DELI NA