1.krog |
13.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 3 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
2.krog |
20.08.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Ravne | 4 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
3.krog |
27.08.2023 ob 19.00 |
Stadion Brežice | Brežice 1919 | 0 : 1 | Krško |
4.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Videm Vransko | Združena Savinjska | 1 : 3 | Brežice - Terme Čatež |
5.krog |
02.09.2023 ob 19.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 4 : 1 | Malečnik |
6.krog |
06.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 2 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
7.krog |
17.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 4 : 2 | NK Šampion |
8.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 3 : 4 | Ljutomer |
9.krog |
30.09.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 2 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
10.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Ketty Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | Brežice - Terme Čatež |
11.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 2 : 1 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
12.krog |
22.10.2023 ob 16.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško | 1 : 3 | Brežice - Terme Čatež |
13.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 2 : 0 | Vransko |
14.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Igrišče Malečnik | Malečnik | 0 : 6 | Brežice - Terme Čatež |
15.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Brežice | Brežice 1919 | 5 : 2 | NK MB Tabor |
16.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Trgovine Jager | 1 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
17.krog |
09.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Ljutomer | Avto Rajh Ljutomer | 1 : 3 | Brežice - Terme Čatež |
18.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brežice | Brežice 1919 | 1 : 1 | NK Drava Dakinda Ptuj |
19.krog |
24.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brežice | Brežice 1919 | 2 : 2 | Združena Savinjska |
20.krog |
10.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Trgovine Jager | : | Brežice 1919 |
21.krog |
07.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | : | Novogradnje MB Tabor |
22.krog |
14.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | : | Malečnik |
23.krog |
21.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Ketty Emmi&Impol Bistrica | : | Brežice 1919 |
24.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | : | NK Fužinar SIJ Ravne Systems |
25.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | : | Brežice 1919 |
26.krog |
12.05.2024 ob 17.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | : | Krško |
27.krog |
19.05.2024 ob 17.30 |
ŠRC Ljutomer | Avto Rajh Ljutomer | : | Brežice 1919 |
BREŽICE - TERME ČATEŽ |
---|
Cesta bratov Milavcev 18 8250 Brežice tel: fax: email: nkbrezice.1919@gmail.com www: www.nkbrezice1919.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lev Sirk | 14 |
2. | Domen Strgar | 6 |
Mihael Sotler | 6 | |
Tomaž Novak | 6 | |
5. | Luka Kahlina | 2 |
Aljaž Ajdišek | 2 | |
Maks Zlatič | 2 | |
Žiga Hervol | 2 | |
9. | Jan Mokrović | 1 |
Žiga Matko | 1 | |
Gašper Vidmar | 1 | |
Valentin Zaletel | 1 | |
Luka Urek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Fužinar SIJ Ravne Systems | 19 | 43 | |
2 | Drava Ptuj | 19 | 43 | |
3 | Ketty Emmi&Impol Bistrica | 19 | 41 | |
4 | Brežice 1919 | 19 | 36 | |
5 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
6 | Šampion Trgovine Jager | 19 | 26 | |
7 | Združena Savinjska | 19 | 21 | |
8 | Avto Rajh Ljutomer | 19 | 18 | |
9 | Krško | 19 | 13 | |
10 | Malečnik | 19 | 2 |