1.krog |
04.10.2023 ob 17.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 0 : 4 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
2.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško | 3 : 2 | NK MB Tabor |
3.krog |
27.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 2 : 1 | Vransko |
4.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 2 : 1 | Malečnik |
5.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 3 : 2 | NK Šampion |
6.krog |
06.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 2 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
7.krog |
16.09.2023 ob 16.30 |
ŠRC Ljutomer | Avto Rajh Ljutomer | 1 : 2 | NK MB Tabor |
8.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 0 : 1 | NK Drava Dakinda Ptuj |
9.krog |
01.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Ketty Emmi&Impol Bistrica | 3 : 2 | NK MB Tabor |
10.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Ravne | 3 : 1 | NK MB Tabor |
11.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 1 : 1 | Krško |
12.krog |
22.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Videm Vransko | Združena Savinjska | 1 : 5 | NK MB Tabor |
13.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Igrišče Malečnik | Malečnik | 1 : 4 | NK MB Tabor |
14.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion Trgovine Jager | 0 : 2 | NK MB Tabor |
15.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Brežice | Brežice 1919 | 5 : 2 | NK MB Tabor |
16.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 5 : 1 | Ljutomer |
17.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Grajena | Drava Ptuj | 6 : 1 | NK MB Tabor |
18.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 0 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
19.krog |
24.03.2024 ob 16.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | 2 : 0 | Šampion Trgovine Jager |
20.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Malečnik |
21.krog |
07.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | : | Novogradnje MB Tabor |
22.krog |
14.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Ketty Emmi&Impol Bistrica |
23.krog |
21.04.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | NK Fužinar SIJ Ravne Systems | : | Novogradnje MB Tabor |
24.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Drava Ptuj |
25.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško | : | Novogradnje MB Tabor |
26.krog |
12.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Avto Rajh Ljutomer |
27.krog |
19.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Videm Vransko | Združena Savinjska | : | Novogradnje MB Tabor |
NK MB TABOR |
---|
Ruplova ulica 4 2000 Maribor tel: fax: email: igor@nkmaribortabor.si www: www.nkmaribortabor.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nejc Kop | 11 |
2. | Denis Kosi | 5 |
3. | Matjaž Sep | 4 |
Lukas Kocmut | 4 | |
5. | Žiga Kasjak | 3 |
6. | Rene Švarcl | 2 |
Jure Boršič | 2 | |
8. | Filip Ivić | 1 |
Agim Haliti | 1 | |
Jakob Kompan | 1 | |
Maid Hodžić | 1 | |
Nik Weixl | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Fužinar SIJ Ravne Systems | 19 | 43 | |
2 | Drava Ptuj | 19 | 43 | |
3 | Ketty Emmi&Impol Bistrica | 19 | 41 | |
4 | Brežice 1919 | 19 | 36 | |
5 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
6 | Šampion Trgovine Jager | 19 | 26 | |
7 | Združena Savinjska | 19 | 21 | |
8 | Avto Rajh Ljutomer | 19 | 18 | |
9 | Krško | 19 | 13 | |
10 | Malečnik | 19 | 2 |