1.krog 22.09.2021 
ob 16.30
Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT  ONŠ Hajdina 1 : 5 Miklavž
2.krog 28.08.2021 
ob 17.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 1 : 0 MB Tabor
3.krog 05.09.2021 
ob 16.30
Športni park Slovenska Bistrica  Kety emmi Bistrica 0 : 0 Miklavž
4.krog 11.09.2021 
ob 16.30
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 1 : 2 Šampion
5.krog 19.09.2021 
ob 16.00
Stadion Šmartno ob Paki  Šmartno 1928 0 : 3 Miklavž
6.krog 25.09.2021 
ob 16.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 2 : 2 Jarenina
7.krog 03.10.2021 
ob 15.30
Stadion Čistina Veržej  Veržej 1 : 5 Miklavž
8.krog 10.10.2021 
ob 15.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 6 : 1 Miklavž
9.krog 16.10.2021 
ob 15.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 2 : 2 Krško
10.krog 24.10.2021 
ob 15.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 3 : 1 Miklavž
11.krog 13.11.2021 
ob 14.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : Nafta 1903
12.krog 06.11.2021 
ob 14.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 4 : 1 ONŠ Hajdina
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor : Miklavž
14.krog 27.03.2022 
ob 16.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : Kety emmi Bistrica
15.krog 03.04.2022 
ob 16.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Miklavž
16.krog 10.04.2022 
ob 16.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : Šmartno 1928
17.krog 16.04.2022 
ob 16.30
Športni park Jarenina  Jarenina : Miklavž
18.krog 24.04.2022 
ob 16.30
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : Veržej
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : Rudar Velenje
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Miklavž
21.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž : NŠ Dravograd
22.krog 22.05.2022 
ob 17.30
Športni park Hotiza  Nafta 1903 : Miklavž
MIKLAVŽ
Nad izviri 6
2204 Miklavž na Dravskem polju
tel: 0609/626-588
fax:
email: nkmiklavz@nk-miklavz.si
www:

STRELCI
1. Florian Jonuzaj 8
2. Rene Družovec 4
val Mihalič Rader 4
4. Žan Nikić 3
Rene Gabor 3
6. Nace Siter 1

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 12 25
2 NK Krško 12 25
3 Rudar Velenje 12 23
4 Šampion 12 23
5 Veržej 12 19
6 Miklavž 11 18
7 Nafta 1903 11 17
8 Mb Tabor 12 17
9 KETY EMMI Bistrica 12 17
10 Jarenina 12 11
11 Hajdina 12 3
12 Šmartno 1928 12 1




DELI NA