1.krog 20.10.2018 
ob 11.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  Futsal klub Dobovec 0 : 10 ŠD Mlinše
1.krog 20.10.2018 
ob 13.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Meteorplast 4 : 1 ŠD Mlinše
1.krog 20.10.2018 
ob 15.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  ŠD Mlinše 2 : 2 KMN Sevnica
4.krog 10.11.2018 
ob 10.00
Športna dvorana Litija  KMN Meteorplast 4 : 1 ŠD Mlinše
4.krog 10.11.2018 
ob 12.00
Športna dvorana Litija  ŠD Mlinše 9 : 1 KMN Sevnica
4.krog 10.11.2018 
ob 15.00
Športna dvorana Litija  Futsal klub Dobovec 6 : 4 ŠD Mlinše
5.krog 24.11.2018 
ob 13.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  ŠD Mlinše 2 : 2 KMN SLOVENSKE GORICE
5.krog 24.11.2018 
ob 16.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  ŠD Mlinše 1 : 1 FutureNet Maribor
6.krog 19.01.2019 
ob 15.00
Športna dvorana Litija  KMN Sveta Trojica 0 : 1 ŠD Mlinše
6.krog 19.01.2019 
ob 17.00
Športna dvorana Litija  ŠD Mlinše 2 : 4 FC Litija
8.krog 15.12.2018 
ob 10.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 3 : 2 FK Dobovec
8.krog 15.12.2018 
ob 14.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 1 : 6 KMN Meteorplast
8.krog 15.12.2018 
ob 16.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  KMN Sevnica 0 : 5 ŠD Mlinše
9.krog 12.01.2019 
ob 10.00
Športna dvorana Tabor Maribor  KMN SLOVENSKE GORICE 4 : 2 ŠD Mlinše
9.krog 12.01.2019 
ob 12.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 3 : 6 ŠD Mlinše
10.krog 26.01.2019 
ob 14.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  FC Litija 1 : 5 ŠD Mlinše
10.krog 26.01.2019 
ob 17.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 4 : 2 KMN Sveta Trojica
11.krog 09.02.2019 
ob 13.00
Športna dvorana Voličina  KMN SLOVENSKE GORICE 8 : 4 ŠD Mlinše
11.krog 09.02.2019 
ob 15.00
Športna dvorana Voličina  FutureNet Maribor 3 : 0 ŠD Mlinše
12.krog 16.02.2019 
ob 12.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  ŠD Mlinše 11 : 2 FC Litija
12.krog 16.02.2019 
ob 14.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  ŠD Mlinše 3 : 0 KMN Sveta Trojica
ŠD MLINŠE
Mlinše 35
1411 Izlake
tel: 031/345 892
fax:
email: sdmlinse@gmail.com
www:

STRELCI
1. Lovro Trdin 17
2. Vid Strnad 12
3. Ažbe Pavlič 9
Gal Poglajen 9
5. Aljaž Bergant 7
6. Liam Badžukov 6
Kenan Kurtić 6
8. Nejc Trdin 2
Rocco Tatarovac 2
10. Gašper Vrtačnik 1

LESTVICA
1 KMN Meteorplast 21 48
2 FutureNet Maribor 21 36
3 ŠD Mlinše 21 33
4 KMN SLOVENSKE GORICE 21 33
5 FC Litija 21 28
6 FK Dobovec 21 25
7 KMN Sveta Trojica 21 23
8 KMN Sevnica 21 19




DELI NA