1.krog 21.09.2019 
ob 18.30
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 7 : 0 Dlan Logatec
2.krog 28.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 2 : 5 KMN Meteorplast
3.krog 05.10.2019 
ob 18.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  MNK Kix Ajdovščina 6 : 0 Dlan Logatec
4.krog 11.10.2019 
ob 21.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 4 : 4 KMN Miklavž TBS team24
5.krog 18.10.2019 
ob 19.30
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 5 : 3 Dlan Logatec
6.krog 26.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 3 : 4 Futsal klub Dobrepolje
7.krog 08.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Slovenska Bistrica  Futsal klub Kebelj 7 : 3 Dlan Logatec
8.krog 16.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 5 : 6 Mlinše
9.krog 23.11.2019 
ob 16.30
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast 5 : 4 Dlan Logatec
10.krog 30.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 1 : 7 MNK Kix Ajdovščina
11.krog 06.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS team24 18 : 4 Dlan Logatec
12.krog 21.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 5 : 2 ŠD Extrem
13.krog 10.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Velike Lašče  Futsal klub Dobrepolje 8 : 1 Dlan Logatec
14.krog 24.01.2020 
ob 21.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj
15.krog 31.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Velike Lašče  Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
16.krog 07.02.2020 
ob 21.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
17.krog 14.02.2020  Športna dvorana Slovenska Bistrica  Futsal klub Kebelj : Dlan Logatec
18.krog 21.02.2020 
ob 19.30
Športna dvorana Bloški smučar  ŠD Extrem 3 : 1 Dlan Logatec
19.krog 26.02.2020 
ob 21.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
20.krog 06.03.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Dlan Logatec
21.krog   Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec : KMN Miklavž TBS team24
MŠKD DLAN NA DLAN
Tržaška cesta 81A
1370 Logatec
tel:
fax:
email: info@dlannadlan.com
www: www.nk-logatec.si

STRELCI
1. Matjaž Švajncer 14
2. Jovan Desić 8
3. Mark Kern 7
Jure Berzelak 7
5. Goran Jezerčić 5
Nejc Rupnik 5
7. Zlatko Vuković 4
8. Niko Gantar 3
9. Rok Mrhar 1
Fahrudin Karajić 1

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5




DELI NA