1.krog 13.09.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 1 : 1 FSK Stripy
2.krog 20.09.2019 
ob 20.00
ŠIC Ljutomer  KMN Tomaž Šic Bar 2 : 3 Siliko
3.krog 27.09.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 4 : 3 KMN Oplast Kobarid
5.krog 11.10.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 0 : 0 KMN SEVNICA
6.krog 18.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 Siliko
7.krog 08.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 4 : 2 KMN Bronx Škofije
8.krog 15.11.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 2 Siliko
9.krog 22.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 3 : 3 FC Litija
10.krog 29.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 6 : 0 Siliko
11.krog 06.12.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 3 : 3 KMN Tomaž Šic Bar
12.krog 20.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 1 : 1 Siliko
14.krog 22.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 5 : 4 Siliko
15.krog 07.02.2020 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko : FC Hiša daril Ptuj
16.krog 14.02.2020 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije : Siliko
17.krog 21.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko : Dobovec Pivovarna Kozel
18.krog 06.03.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija : Siliko
FK ZAVAS
Pri lipi 7B
1360 Vrhnika
tel:
fax:
email: info@zavas-futsal.si
www: www.zavas-futsal.si

STRELCI
1. Admir Ćosić 6
2. Nikola Jandrić 5
Alan Muratagić 5
4. Stefan Popović 3
5. Aljaž Končan 2
Tod Ciuha 2
Max Vesel 2
8. Blaž Končan 1

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 12 34
2 FC Litija 13 20
3 FSK Stripy 12 19
4 KMN Tomaž Šic Bar 13 16
5 Siliko 12 16
6 KMN Bronx Škofije 12 15
7 KMN Sevnica 13 15
8 KMN Oplast Kobarid 13 13
9 FC Hiša daril Ptuj 12 8




DELI NA