1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 1 : 11 FutureNet Maribor
2.krog 05.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 3 FutureNet Maribor
3.krog 12.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije
4.krog 19.10.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
6.krog 02.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
7.krog 09.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 2 : 4 FutureNet Maribor
9.krog 30.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 5 : 4 Siliko Mkeršmanc
10.krog 07.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 9 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
11.krog 21.12.2018 
ob 21.00
Športna dvorana Lukna Maribor  FutureNet Maribor 7 : 0 KMN Sevnica
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 3 : 6 FutureNet Maribor
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 9 : 1 FC Ivančna Gorica
14.krog 01.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 10 FutureNet Maribor
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
16.krog 15.02.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 9 : 3 FC Litija
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 4 : 2 FutureNet Maribor
19.krog 15.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 7 : 2 KMN Oplast Kobarid
20.krog 22.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 0 : 7 FutureNet Maribor
PROEN MARIBOR
Ulica Borcev 27
2000 Maribor
tel:
fax:
email: vinko.gajser@eles.si
www: www.sdbrezje.si

STRELCI
1. Matej Fideršek 31
2. Miloš Stojković 17
3. Teo Turk 14
4. Josip Jurić 12
5. Uroš Kroflič 11
6. Jaka Sovdat 7
Tilen Gajser 7
8. Jeremy Bukovec 5
9. Nikola Jelić 4
Rok Rednak 4
11. Jure Kordiš 3

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1




DELI NA