1.krog 13.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 3 : 2 FC Litija
2.krog 20.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 0 : 1 FC Hiša daril Ptuj
3.krog 27.09.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 3 : 1 KMN SEVNICA
4.krog 04.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 2 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
5.krog 11.10.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 0 : 0 KMN SEVNICA
6.krog 18.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 3 : 4 FSK Stripy
7.krog 08.11.2019 
ob 20.30
ŠIC Ljutomer  KMN Tomaž Šic Bar 4 : 0 KMN Sevnica
8.krog 15.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
10.krog 29.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 2 KMN Sevnica
11.krog 04.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 KMN Sevnica
12.krog 20.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 4 : 2 KMN Bronx Škofije
13.krog 10.01.2020 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 10 : 1 KMN Sevnica
14.krog 22.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 5 : 4 Siliko
15.krog 07.02.2020 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 5 : 5 KMN Sevnica
16.krog 14.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 3 : 1 KMN Tomaž Šic Bar
17.krog 21.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 4 : 3 KMN Sevnica
19.krog   II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel : KMN Sevnica
20.krog   Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : Dobovec Pivovarna Kozel
POTOČJE PROJEKTIRANJE SEVNICA
Radna 18
8294 Boštanj
tel: 031/ 300 073
fax:
email: zaksekmatej@gmail.com
www: www.kmn-sevnica.si

STRELCI
1. Sebastijan Drobne 9
2. Gregor Pešec 6
Domen Krnc 6
4. Denis Kneževič 5
5. Jan Nečemer 3
6. Uroš Martič 2
Denis Govekar 2
8. Marko Račič 1

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 43
2 FC Litija 16 29
3 FSK Stripy 16 23
4 Siliko 16 22
5 KMN Tomaž Šic Bar 16 20
6 KMN Bronx Škofije 16 19
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 19
9 FC Hiša daril Ptuj 16 8




DELI NA