1.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Tabor Maribor | NK MB Tabor | 1 : 5 | ŽNK Radomlje |
2.krog |
30.08.2023 ob 19.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 16 : 0 | ŽNK Žalec |
3.krog |
02.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | ŽNK Radomlje |
4.krog |
09.09.2023 ob 19.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 3 : 1 | Aluminij |
5.krog |
23.09.2023 ob 11.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 1 : 2 | ŽNK Radomlje |
6.krog |
29.09.2023 ob 20.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 7 : 0 | Mons Claudius |
7.krog |
21.10.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 3 : 2 | ŽNK Radomlje |
8.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
9.krog |
04.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 1 : 1 | ŠD Radlje ob Dravi |
10.krog |
11.11.2023 ob 11.00 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 1 : 6 | ŽNK Radomlje |
11.krog |
18.11.2023 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 5 : 1 | DNK Trbovlje |
12.krog |
25.11.2023 ob 11.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 4 | ŽNK Radomlje |
13.krog |
05.03.2024 ob 20.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim RollJet |
14.krog |
23.03.2024 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
15.krog | PRELOŽENO | Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | : | ŽNK Radomlje Medex |
17.krog | 27.04.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
18.krog | 04.05.2024 | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | : | ŽNK Radomlje Medex |
19.krog | 11.05.2024 | Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | : | Krim |
20.krog | 18.05.2024 | Športni stadion Radlje | ŽNK Radlje | : | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK RADOMLJE |
---|
Prešernova cesta 43 1235 Radomlje tel: fax: email: info@znk-radomlje.si www: www.znk-radomlje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ula Osolnik | 11 |
2. | Špela Gerbec | 7 |
Kaja Prelovšek | 7 | |
4. | Taja Jakopič | 6 |
Taia Doles | 6 | |
6. | Neža Žagar | 5 |
7. | Nika Slapnik | 4 |
8. | Katja Urankar | 2 |
Aneli Kutin Prešeren | 2 | |
Tajda Mujezinović | 2 | |
11. | Janja Majhenič | 1 |
Dunja Ilikič | 1 | |
Alicija Brinovec | 1 | |
Lana Tatarovac | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 13 | 37 | |
2 | ŽNK Radomlje Medex | 14 | 37 | |
3 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 14 | 31 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 14 | 31 | |
5 | ŽNK Radlje | 14 | 27 | |
6 | Krim | 14 | 24 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 15 | 20 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 14 | 18 | |
10 | DNK Trbovlje | 14 | 13 | |
11 | ŽNK Gažon | 14 | 12 | |
12 | ŽNK Žalec | 14 | 8 | |
13 | Mons Claudius | 14 | 7 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 14 | 0 |