1.krog |
12.08.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 2 : 0 | ŽNK Ljubljana |
2.krog |
19.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | ŽNK Ljubljana | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
3.krog |
27.08.2023 ob 10.30 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
4.krog |
03.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Radomlje |
5.krog |
10.09.2023 ob 10.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | WFC Drava Ptuj | 0 : 9 | ŽNK Ljubljana |
7.krog |
01.10.2023 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 6 : 0 | Gažon |
8.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 2 | ŽNK Ljubljana |
9.krog |
15.10.2023 ob 17.30 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 7 : 0 | Krim RollJet |
10.krog |
22.10.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 0 : 3 | Mura |
11.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Ljubljana |
12.krog |
19.11.2023 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 7 : 0 | ŽNK Cerklje |
13.krog |
26.11.2023 ob 19.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 1 : 0 | ŽNK Ljubljana |
14.krog |
03.03.2024 ob 15.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 6 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
16.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' | ŽNK Gažon | 0 : 9 | ŽNK Ljubljana |
17.krog |
24.03.2024 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 2 : 1 | Primorje |
18.krog |
11.04.2024 ob 19.15 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
19.krog |
15.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | ŽNK Ljubljana |
20.krog |
02.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Dob | ŽNK Radomlje Medex | : | ŽNK Ljubljana |
21.krog |
28.04.2024 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | : | ŽNK Mura Nona |
22.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | ŽNK Ljubljana | : | ŽNK Olimpija Ljubljana |
23.krog | 12.05.2024 | Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | : | ŽNK Radomlje Medex |
24.krog | 19.05.2024 | Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | : | ŽNK Ljubljana |
ŽNK LJUBLJANA |
---|
tel: fax: email: www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Mirjam Kastelec | 18 |
2. | Tjaša Tibaut | 12 |
3. | Nika Pintarič | 9 |
4. | Katja Turk | 5 |
5. | Nika Koprivnikar | 4 |
6. | Katjuša Kern | 3 |
Pamela Begić | 3 | |
8. | Nina Šmid | 2 |
Neva Kumalić | 2 | |
10. | Tija Zakrajšek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 18 | 52 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 41 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 17 | 37 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 17 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 25 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 21 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 18 | 13 | |
8 | Krim | 17 | 9 | |
9 | ŽNK Gažon | 18 | 4 |