1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 8 : 0 Beltinci
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 0 : 0 Aluminij
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 0 : 6 Aluminij
4.krog 30.08.2020 
ob 11.00
ŠRC Dobrava – igrišče z UT  Dravinja 0 : 5 Aluminij
5.krog 05.09.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 8 : 0 Šampion
6.krog 12.09.2020 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 0 : 5 Aluminij
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 0 Fortis Jarenina
8.krog 23.09.2020 
ob 19.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 1 Aluminij
9.krog 27.09.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
ŠC Lendava - igrišče z UT  Nafta 1903 0 : 2 Aluminij
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Krško
13.krog PRELOŽENO Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Aluminij
14.krog PRELOŽENO Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Fužinar
15.krog PRELOŽENO Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : Aluminij
16.krog PRELOŽENO Športni park Beltinci - glavno igrišče  Beltinci : Aluminij
17.krog PRELOŽENO Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Maribor
18.krog PRELOŽENO Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Vipoll Veržej
19.krog 13.03.2021 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Dravinja
20.krog 20.03.2021 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Aluminij
21.krog 27.03.2021 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Dravograd
22.krog 03.04.2021 
ob 16.30
Športni park Jarenina  Fortis Jarenina : Aluminij
23.krog 10.04.2021 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Rudar Velenje
24.krog 17.04.2021 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica : Aluminij
25.krog 21.04.2021 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj : Aluminij
26.krog 24.04.2021 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Nafta 1903
27.krog 01.05.2021 
ob 17.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Aluminij
28.krog 08.05.2021 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : VOC Celje
29.krog 15.05.2021 
ob 17.00
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar : Aluminij
30.krog 22.05.2021 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Lan Mesarič 12
2. Matej Kotnik 7
3. Anej Damjanovič 4
4. Cene Grbavac 3
Gal Namestnik 3
Gal Princl 3
7. Sultan Ćerimi 2
Nejc Grubor 2
9. Lan Lozinšek 1
Tim Metličar Fric 1

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3




DELI NA