1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 1 : 2 Maribor
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 Aluminij
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 0 A2S Celje
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  MB Tabor 0 : 4 Maribor
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 0 : 7 Maribor
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 6 : 0 Vipoll Veržej
9.krog 06.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 0 : 4 Maribor
12.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jarenina  Jarenina 1 : 3 Maribor
13.krog 13.11.2019 
ob 14.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 Krško
14.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 1 Mura
15.krog 17.11.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 1 Maribor
16.krog 23.11.2019 
ob 10.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
17.krog   Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Maribor
18.krog   Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : MB Tabor
19.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Maribor
20.krog   Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Dravograd
21.krog   Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej : Maribor
22.krog   Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Rudar Velenje
23.krog   Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Maribor
24.krog   Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Šampion
25.krog   Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Jarenina
26.krog   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Maribor
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt Maribor
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

STRELCI
1. Luka Baš 14
2. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
4. Tine Čuk 7
5. Nejc Nedeljko 6
6. Marin Galić 5
Angelo Macanović 5
8. Kai Schlauer 4
9. Staš Popijal 2
Luka Poredoš 2
11. Gal Mikluš Senekovič 1

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA