1.krog |
12.08.2023 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 2 | Celje |
2.krog |
19.08.2023 ob 12.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 3 | Aluminij |
3.krog |
26.08.2023 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 1 : 1 | Domžale |
4.krog |
02.09.2023 ob 19.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 0 | Aluminij |
5.krog |
09.09.2023 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 2 | ŠD Šenčur |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 7 : 1 | Aluminij |
7.krog |
17.09.2023 ob 12.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 0 : 1 | ND Ilirija |
8.krog |
04.10.2023 ob 12.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
9.krog |
30.09.2023 ob 13.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Aluminij |
10.krog |
08.10.2023 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 4 : 0 | Gorica |
11.krog |
14.10.2023 ob 17.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 0 | Aluminij |
12.krog |
26.10.2023 ob 19.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 7 : 1 | NK Koroška Dravograd |
13.krog |
05.11.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 4 : 0 | Aluminij |
14.krog |
11.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 6 : 0 | Aluminij |
15.krog |
18.11.2023 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 2 | Mura |
16.krog |
24.02.2024 ob 11.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 3 : 1 | Aluminij |
17.krog |
02.03.2024 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 1 : 2 | Koper |
18.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Šenčur | Tinex Šenčur | 1 : 3 | Aluminij |
19.krog |
14.03.2024 ob 14.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
20.krog |
01.04.2024 ob 13.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Aluminij |
21.krog |
06.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 1 | Aluminij |
22.krog |
10.04.2024 ob 13.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 4 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
23.krog |
11.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | : | Aluminij |
24.krog |
21.04.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Krka |
25.krog | 04.05.2024 | Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | : | Aluminij |
26.krog | 18.05.2024 | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Bravo |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lukas Čeh | 9 |
2. | Gal Kosar | 7 |
3. | Filip Pongračić | 3 |
Staš Kraner | 3 | |
5. | Anej Veber | 1 |
Jure Boršič | 1 | |
Jaka Žerjav | 1 | |
Jaša Maričić | 1 | |
Aleks Repina | 1 | |
Mitja Kotnik | 1 | |
Veno Špička | 1 | |
Lan Drevenšek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 23 | 53 | |
2 | Bravo Nova KBM | 23 | 53 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 22 | 51 | |
4 | Maribor | 23 | 50 | |
5 | Domžale | 23 | 36 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 23 | 32 | |
7 | Koper | 23 | 30 | |
8 | Mura | 23 | 28 | |
9 | Brinje Grosuplje | 23 | 26 | |
10 | Aluminij | 22 | 23 | |
11 | Krka | 23 | 21 | |
12 | Tinex Šenčur | 23 | 19 | |
13 | Dravograd | 23 | 14 | |
14 | Gorica | 21 | 12 |