1.krog 29.08.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 2 : 0 Aluminij
2.krog 19.08.2020 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 3 : 3 Koper
3.krog 22.08.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 6 : 1 Drava Ptuj
4.krog 09.09.2020 
ob 14.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Koper
5.krog 13.09.2020 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 1 Kalcer Radomlje
6.krog 19.09.2020 
ob 14.00
Igrišče Renče  Gorica 0 : 0 Koper
7.krog 26.09.2020 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
8.krog 03.10.2020 
ob 13.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 0 Koper
9.krog 10.10.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 0 A2S Celje
10.krog 17.10.2020 
ob 13.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 1 Koper
11.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Triglav Kranj
12.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Bravo
13.krog PRELOŽENO Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Koper
14.krog PRELOŽENO Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Koper
15.krog PRELOŽENO ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Brinje Grosuplje
16.krog     Drava Ptuj : Koper
17.krog     Koper : Ilirija Extra-Lux
18.krog     Kalcer Radomlje : Koper
19.krog     Koper : Gorica
20.krog     Olimpija Ljubljana : Koper
21.krog     Koper : Maribor
22.krog     A2S Celje : Koper
23.krog     Koper : Mura
24.krog     Triglav Kranj : Koper
25.krog     Bravo : Koper
26.krog     Koper : Domžale
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Tay Husanović 5
2. David Stanojević 3
3. Luka Majić 2
Martin Aščić Pijaža 2
Lucas Mačak 2
6. Mark Vuleta 1
Tom Kerezovič 1
Riad Silajdžić 1

LESTVICA
1 Domžale 10 25
2 Maribor 9 20
3 Mura 9 17
4 Koper 10 15
5 Triglav Kranj 9 14
6 Aluminij 9 12
7 Olimpija Ljubljana 9 12
8 Ilirija Extra-Lux 7 10
9 A2S Celje 9 9
10 Bravo 7 8
11 Kalcer Radomlje 10 8
12 Brinje Grosuplje 7 7
13 Gorica 9 6
14 Drava Ptuj 8 4




DELI NA