1.krog |
29.07.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Mastercard | 2 : 1 | ND Lendava 1903 |
2.krog |
03.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 3 | Mura |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Mirna | Krka | 0 : 1 | ND Lendava 1903 |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 1 : 4 | NK Brinje-Grosuplje |
5.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 0 | ND Lendava 1903 |
6.krog |
25.08.2023 ob 17.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 5 : 1 | Kalcer Radomlje |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 0 | ND Lendava 1903 |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
9.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 7 : 1 | ND Lendava 1903 |
10.krog |
29.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 1 : 1 | Koper |
11.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 2 : 0 | ND Lendava 1903 |
12.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 2 : 2 | ND Ilirija |
13.krog |
22.10.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 0 : 3 | ND Lendava 1903 |
14.krog |
28.10.2023 ob 12.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 6 : 0 | ND Lendava 1903 |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 1 : 3 | Domžale |
16.krog |
05.12.2023 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 1 : 1 | Bravo |
17.krog |
01.12.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | 4 : 0 | ND Lendava 1903 |
18.krog |
09.12.2023 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 6 : 3 | Krka |
19.krog |
25.02.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Nafta 1903 |
20.krog |
04.03.2024 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 2 : 1 | Gorica |
21.krog |
09.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Nafta 1903 |
22.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 1 : 2 | Aluminij |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | : | Nafta 1903 |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Maribor |
25.krog | 13.04.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Nafta 1903 |
26.krog | 20.04.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Tabor Sežana |
27.krog | 27.04.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | : | Nafta 1903 |
28.krog | 04.05.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Rudar Velenje Korektbau |
29.krog | 11.05.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | A2S Celje |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | : | Nafta 1903 |
ND LENDAVA 1903 |
---|
Kolodvorska ulica 7 9220 Lendava - Lendva tel: fax: email: nafta1903@gmail.com www: www.nafta1903.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Anej Horvat | 10 |
2. | Niko Zamuda | 5 |
3. | Angelo Macanović | 3 |
4. | Kaj Plej | 2 |
Jan Rajh | 2 | |
6. | Saša Kočet | 1 |
Luka Časar | 1 | |
Silvio Pigac | 1 | |
Kimi Lavrenčič | 1 | |
Marko Čuček Bezjak | 1 | |
Leon Jurović | 1 | |
Maj Plej | 1 | |
Matej Bacinger | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 22 | 46 | |
2 | Maribor | 22 | 44 | |
3 | Brinje Grosuplje | 22 | 42 | |
4 | Mura | 22 | 42 | |
5 | A2S Celje | 22 | 37 | |
6 | Kalcer Radomlje | 22 | 34 | |
7 | Domžale | 22 | 34 | |
8 | Koper | 22 | 33 | |
9 | Bravo Mastercard | 22 | 31 | |
10 | Aluminij | 22 | 27 | |
11 | Rudar Velenje Korektbau | 22 | 26 | |
12 | Gorica | 22 | 20 | |
13 | Tabor Sežana | 22 | 20 | |
14 | Krka | 22 | 18 | |
15 | Ilirija Extra-Lux | 22 | 18 | |
16 | Nafta 1903 | 22 | 18 |