1.krog 29.08.2020 
ob 19.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 1 : 4 Aluminij
2.krog 05.09.2020 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
3.krog 22.08.2020 
ob 16.30
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 3 : 2 Aluminij
4.krog 09.09.2020 
ob 16.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
5.krog 12.09.2020 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
6.krog 20.09.2020 
ob 16.00
Športni park Spodnja Hajdina  Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
7.krog 24.03.2021 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
8.krog 04.10.2020 
ob 15.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
9.krog 10.10.2020 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Gorica
10.krog 17.10.2020 
ob 15.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
11.krog 30.04.2021 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij 1 : 3 Maribor
12.krog 15.05.2021 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Aluminij
13.krog 29.05.2021 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
14.krog     Aluminij : Koper
15.krog     Bravo Mastercard : Aluminij
16.krog     Aluminij : Domžale
17.krog     Aluminij : Triglav Kranj
18.krog     Brinje Grosuplje : Aluminij
19.krog     Aluminij : Drava Ptuj
20.krog     Ilirija Extra-Lux : Aluminij
21.krog     Aluminij : Kalcer Radomlje
22.krog     Gorica : Aluminij
23.krog     Aluminij : Olimpija Ljubljana
24.krog     Maribor : Aluminij
25.krog     Aluminij : A2S Celje
26.krog     Mura : Aluminij
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Vid Kovačec 3
Jan Majcen 3
3. Gregor Mencigar 2
Tai Kmetec 2
5. Aldin Demiri 1
Jure Pihler 1
Žan Vidovič 1
Andraž Mlinar 1
Tim Ciganović 1

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5




DELI NA