1.krog 16.08.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
2.krog 22.08.2020 
ob 17.00
Stadion Polje Žiri  Žiri 1 : 6 Ilirija 1911
3.krog 29.08.2020 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija 1911 1 : 0 Tinex Šenčur
4.krog 05.09.2020 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija 1911 2 : 1 Adria
5.krog 12.09.2020 
ob 16.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin 2 : 2 Ilirija 1911
6.krog 20.09.2020 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
7.krog 27.09.2020 
ob 16.00
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 1 : 2 Ilirija 1911
8.krog 04.10.2020 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
9.krog 10.10.2020 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 1 : 2 Ilirija 1911
10.krog PRELOŽENO Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Sava Kranj
11.krog PRELOŽENO Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana : Ilirija 1911
12.krog PRELOŽENO Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Škofja Loka
13.krog PRELOŽENO Mestni stadion Izola  Elta Izola : Ilirija 1911
14.krog PRELOŽENO Mestni stadion Zagorje  Zagorje : Ilirija 1911
15.krog 13.03.2020 
ob 15.00
  Ilirija 1911 : Žiri
16.krog 20.03.2020 
ob 15.00
  Tinex Šenčur : Ilirija 1911
17.krog 27.03.2020 
ob 15.00
  Adria : Ilirija 1911
18.krog 03.04.2020 
ob 15.00
  Ilirija 1911 : TKK Tolmin
19.krog 10.04.2020 
ob 15.00
  Brinje Grosuplje : Ilirija 1911
20.krog 17.04.2020 
ob 15.00
  Ilirija 1911 : Fama Vipava
21.krog 24.04.2020 
ob 15.00
  Postojna : Ilirija 1911
22.krog 01.05.2020 
ob 16.00
  Ilirija 1911 : Šobec Lesce
23.krog 08.05.2020 
ob 16.00
  Sava Kranj : Ilirija 1911
24.krog 15.05.2020 
ob 16.00
  Ilirija 1911 : Svoboda Ljubljana
25.krog 22.05.2020 
ob 16.00
  Škofja Loka : Ilirija 1911
26.krog 30.05.2020 
ob 16.00
  Ilirija 1911 : Elta Izola
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Milan Đajič 7
2. Dejan Djermanović 5
Lan Piskule 5
4. Din Gutić 4
5. Lan Žibert 3
6. Getuar Veselaj 1
Damjan Jovanović 1
Gašper Trdan 1
Darko Zec 1

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 15
7 TKK Tolmin 10 15
8 Fama Vipava 10 13
9 Sava Kranj 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2




DELI NA