1.krog 15.08.2021 
ob 17.00
Športni park Postojna  Postojna 2 : 3 Sava Kranj
2.krog 21.08.2021 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 3 : 0 Postojna
3.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Športni park Postojna  Postojna 4 : 1 Svoboda Ljubljana
4.krog 04.09.2021 
ob 17.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 2 : 0 Postojna
5.krog 12.09.2021 
ob 17.00
Športni park Postojna  Postojna 2 : 2 Adria
6.krog 19.09.2021 
ob 16.00
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 4 : 0 Postojna
7.krog 26.09.2021 
ob 16.00
Športni park Postojna  Postojna 2 : 0 Eksist Žiri
8.krog 03.10.2021 
ob 18.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 3 : 1 Postojna
9.krog 10.10.2021 
ob 15.00
Športni park Postojna  Postojna 0 : 0 Brinje Grosuplje
10.krog PRELOŽENO Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Postojna
11.krog 24.10.2021 
ob 15.00
Športni park Postojna  Postojna : Slovan
12.krog 31.10.2021 
ob 15.00
Športni park Vipolže  Brda : Postojna
13.krog 06.11.2021 
ob 15.00
Športni park Postojna  Postojna : AROL Škofja Loka
14.krog 13.11.2021 
ob 15.00
Športni center Stražišče  Sava Kranj : Postojna
15.krog 12.03.2022 
ob 15.00
Športni park Postojna  Postojna : Elta Izola
16.krog 19.03.2022 
ob 15.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana : Postojna
17.krog 26.03.2022 
ob 15.00
Športni park Postojna  Postojna : Šobec Lesce
18.krog 02.04.2022 
ob 16.00
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria : Postojna
19.krog 09.04.2021 
ob 16.00
  Postojna : Fama Vipava
20.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Stadion Polje Žiri  Eksist Žiri : Postojna
21.krog 23.04.2022 
ob 16.00
Športni park Postojna  Postojna : Tinex Šenčur
22.krog 30.04.2022 
ob 16.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Postojna
23.krog 07.05.2022 
ob 17.00
Športni park Postojna  Postojna : TKK Tolmin
24.krog 14.05.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan : Postojna
25.krog 21.05.2022 
ob 17.00
Športni park Postojna  Postojna : Brda
26.krog 28.05.2022 
ob 17.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  AROL Škofja Loka : Postojna
Cesta v Staro vas 3
6230 Postojna
tel:
fax:
email: nd.fc.postojna@gmail.com
www:

STRELCI
1. Romario Cekaj 5
2. Steve Jason Njemane Tanga 1
Filippo Francesco Basile 1
Gal Modic 1
Andraž Šabec 1
Danijel Vukajlović 1
Vladislav Friesen 1

LESTVICA
1 Fama Vipava 11 26
2 Šobec Lesce 11 25
3 Tinex Šenčur 11 21
4 TKK Tolmin 10 21
5 Brinje Grosuplje 10 19
6 Elta Izola 9 17
7 Sava Kranj 11 13
8 Svoboda Ljubljana 11 9
9 Eksist Žiri 11 9
10 Postojna 9 8
11 Adria 11 8
12 Slovan 10 8
13 Brda 10 8
14 Arol Škofja Loka 9 7




DELI NA