1.krog 27.07.2019 
ob 17.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Brežice Terme Čatež
2.krog 04.08.2019 
ob 17.30
Športni park Beltinci  Beltinci : Nafta 1903
3.krog 10.08.2019 
ob 18.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Koroška Dravograd
4.krog 18.08.2019 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper  Koper : Nafta 1903
5.krog 25.08.2019 
ob 17.00
  Nafta 1903 : Drava Dakinda Ptuj
6.krog 01.09.2019 
ob 17.00
  Roltek Dob : Nafta 1903
7.krog 08.09.2019 
ob 16.30
  Nafta 1903 : Vitanest Bilje
8.krog 15.09.2019 
ob 16.00
  Krško : Nafta 1903
9.krog 22.09.2019 
ob 16.00
  Nafta 1903 : Rogaška
10.krog 25.09.2019 
ob 16.00
  Fužinar Vzajemci : Nafta 1903
11.krog 29.09.2019 
ob 15.30
  Nafta 1903 : Jadran Dekani
12.krog 06.10.2019 
ob 15.30
  Krka : Nafta 1903
13.krog 13.10.2019 
ob 15.30
  Nafta 1903 : Brda
14.krog 20.10.2019 
ob 15.00
  Gorica : Nafta 1903
15.krog 27.10.2019 
ob 14.00
  Nafta 1903 : Kalcer Radomlje
16.krog 03.11.2019 
ob 14.00
  Brežice Terme Čatež : Nafta 1903
17.krog 10.11.2019 
ob 14.00
  Nafta 1903 : Beltinci
18.krog 17.11.2019 
ob 13.30
  Koroška Dravograd : Nafta 1903
19.krog 24.11.2019 
ob 13.30
  Nafta 1903 : Koper
20.krog 08.03.2020 
ob 15.00
  Drava Dakinda Ptuj : Nafta 1903
21.krog 15.03.2020 
ob 15.00
  Nafta 1903 : Roltek Dob
22.krog 22.03.2020 
ob 15.00
  Vitanest Bilje : Nafta 1903
23.krog 29.03.2020 
ob 16.00
  Nafta 1903 : Krško
24.krog 05.04.2020 
ob 16.30
  Rogaška : Nafta 1903
25.krog 11.04.2020 
ob 16.30
  Nafta 1903 : Fužinar Vzajemci
26.krog 19.04.2020 
ob 17.00
  Jadran Dekani : Nafta 1903
27.krog 26.04.2020 
ob 17.00
  Nafta 1903 : Krka
28.krog 02.05.2020 
ob 17.00
  Brda : Nafta 1903
29.krog 09.05.2020 
ob 17.00
  Nafta 1903 : Gorica
30.krog 16.05.2020 
ob 17.00
  Kalcer Radomlje : Nafta 1903
ND LENDAVA 1903
Kolodvorska ulica 7
9220 Lendava - Lendva
tel:
fax:
email: nafta1903@gmail.com
www: www.nafta1903.si

LESTVICA
1 Brda 0 0
2 Brežice Terme Čatež 0 0
3 Koroška Dravograd 0 0
4 Gorica 0 0
5 Jadran Dekani 0 0
6 Kalcer Radomlje 0 0
7 Fužinar Vzajemci 0 0
8 Koper 0 0
9 Krka 0 0
10 Krško 0 0
11 Beltinci 0 0
12 Nafta 1903 0 0
13 Drava Dakinda Ptuj 0 0
14 Rogaška 0 0
15 Roltek Dob 0 0
16 Vitanest Bilje 0 0




DELI NA