1.krog 27.07.2019 
ob 17.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
2.krog 04.08.2019 
ob 17.30
Športni park Beltinci  Beltinci 1 : 0 Nafta 1903
3.krog 10.08.2019 
ob 16.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
4.krog 18.08.2019 
ob 19.00
ŠRC Bonifika Koper  Koper 2 : 1 Nafta 1903
5.krog 24.08.2019 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
6.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
7.krog 07.09.2019 
ob 16.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
8.krog 15.09.2019 
ob 16.00
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 3 : 0 Nafta 1903
9.krog 21.09.2019 
ob 16.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
10.krog 25.09.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
11.krog 29.09.2019 
ob 15.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
12.krog 05.10.2019 
ob 15.30
Stadion Portoval Novo mesto  Krka 3 : 2 Nafta 1903
13.krog 12.10.2019 
ob 15.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 2 : 2 Brda
14.krog 19.10.2019 
ob 18.00
Športni park Nova Gorica  Gorica 1 : 3 Nafta 1903
15.krog 26.10.2019 
ob 18.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
16.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Igrišče Terme Čatež d.d.  Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
17.krog 09.11.2019 
ob 16.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
18.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Športni center Dravograd  Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
19.krog 23.11.2019 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 0 : 3 Koper
20.krog 08.03.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj : Nafta 1903
21.krog 15.03.2020 
ob 15.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Roltek Dob
22.krog 22.03.2020 
ob 15.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : Nafta 1903
23.krog 29.03.2020 
ob 16.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Krško
24.krog 05.04.2020 
ob 16.30
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Nafta 1903
25.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Fužinar Vzajemci
26.krog 19.04.2020 
ob 17.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani : Nafta 1903
27.krog 26.04.2020 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Krka
28.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni park Vipolže  Brda : Nafta 1903
29.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Gorica
30.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Nafta 1903
ND LENDAVA 1903
Kolodvorska ulica 7
9220 Lendava - Lendva
tel:
fax:
email: nafta1903@gmail.com
www: www.nafta1903.si

STRELCI
1. Jaka Bizjak 13
2. Mihael Rebernik 6
Vedran Vinko 6
4. Stjepan Oštrek 5
5. Alen Ploj 3
Rok Pirtovšek 3
Marko Malešević 3
8. Roland Paku 2
Gergő Bolla 2
10. Adam Zagorec 1

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9




DELI NA