1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
2.krog |
29.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | ND Lendava 1903 |
3.krog |
25.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 1 : 4 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
4.krog |
14.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | ND Dravinja |
5.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 1 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
6.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
7.krog |
08.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | ND Ilirija |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
9.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 4 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
10.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 2 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
11.krog |
30.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
13.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 1 | NK Tolmin |
14.krog |
20.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
15.krog |
28.10.2023 ob 14.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 3 | Vitanest Bilje |
16.krog |
06.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 5 : 1 | Rudar Velenje |
17.krog |
13.11.2023 ob 16.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 3 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
18.krog |
19.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Jadran Dekani |
19.krog |
03.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 3 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
20.krog |
09.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | Krka |
21.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 3 | Triglav Kranj |
22.krog |
23.03.2024 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 2 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
23.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Gorica |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar SIJ Ravne Systems | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
25.krog | 14.04.2024 | Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Primorje eMundia |
26.krog | 21.04.2024 | Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
27.krog | 28.04.2024 | Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Beltinci Klima Tratnjek |
28.krog | 05.05.2024 | Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
29.krog | 12.05.2024 | Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Brinje Grosuplje |
30.krog | 18.05.2024 | Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
BISTRICA IZ SLOVENSKE BISTRICE |
---|
Partizanska ulica 35 2310 Slovenska Bistrica tel: 041/753-368 fax: 05/9926-272 email: nkslovenskabistrica@siol.net www: www.nk-bistrica.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaša Martinčič | 9 |
2. | Ante Kuliš | 7 |
3. | Chidera Henry Nwoga | 5 |
4. | Tomi Gobec | 3 |
Lan Vidmar | 3 | |
6. | Brin Horvat | 2 |
Rok Frešer | 2 | |
8. | Azer Kozić | 1 |
Žiga Pesjak | 1 | |
Matevž Križnik | 1 | |
Nejc Bračko | 1 | |
Andraž Borovnik | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |